Slatinné lázně Třeboň/Bertiny lázně, Program pro seniory

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Třeboň
Ubytování: Slatinné lázně Třeboň/Bertiny lázně
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 6x ubytování
6x polopenze
2x klasická masáž částečná
Procedury do 21.12.2018: 1x Aubertina zlatá lázeň 1x peloidokinezioterapie 1x parafínový zábal na ruce 1x bylinná koupel 1x skupinové cvičení v bazénu s fyzioterapeutem 1x skupinový léčebný tělocvik s fyzioterapeutem 1x mechanická masáž Hydrojet 1x prohlídka pivovaru Bohemia Regent
Procedury od 02.01.2019: 2x klasická masáž částečná, 2x suchá uhličitá koupel - plynová, 1x Aubertina zlatá lázeň, 1x bylinná koupel, 1x peloidokinezioterapie, 1x skupinový léčebný tělocvik s fyzioterapeutem v bazénu, 1x mechanická masáž Hydrojet, 1x prohlídka dle výběru (pivovaru Bohemia Regent, Muzeum čokolády a marcipánu, Zámek Třeboň)
místní poplatek
zdarma vstup do bazénu s whirlpoolem, do parní kabiny a do sauny
zobrazit 1 termín
Březen 2018
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
zobrazit 1 termín
Leden 2019
zobrazit 1 termín
Březen 2019
zobrazit 1 termín
Listopad 2019
 

Popis zájezdu

Pobyt pro osoby od 60 let na 6 noci s polopenzí a procedurami, návštěvou pivovaru Regent a dalšími službami.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu. Večeře jsou servírované výběrem z 5 druhů jídel (pouze první den bez možnosti výběru).

Ubytování

Bertiny lázně, založené roku 1883, se nacházejí v těsné blízkosti historického centra Třeboně, obtékány klenotem jižních Čech, Zlatou stokou, díky čemuž si můžete plně vychutnat klidnou atmosféru starobylého města ve spojení s přírodou. Specializují se na léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli. Hlavní léčebnou metodou jsou slatinné koupele a zábaly, dále pak vodoléčebné procedury, masáže, pohybové a fyzikální terapie. Součástí lázeňského komplexu jsou restaurace, bary, plavecký bazén, sauna a moderně vybavený Sport park, který nabízí nejrůznější formy aktivního odpočinku, zahrnující tenisovou halu, venkovní tenisové kurty, volejbalový kurt, squash, fitness, bowling a stolní tenis. Další služby v areálu: přednášky, taneční večírky, zájezdy, prohlídky, úschova kol, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, pergola kapličky sv. Víta - posezení v přírodě, kino Světozor Pokoje Klasik: 1- a 2- lůžkové pokoje s koupelnou se sprchovým koutem a WC, lednice, telefon, Sat. TV včetně programů rádií, bezpečnostní schránky, WiFi. Některé pokoje s balkonem nebo terasou. Pokoje Superior: 1- a 2- lůžkové pokoje s koupelnou se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, Sat. TV včetně programů rádií, klimatizace, bezpečnostní schránky, WiFi, terasa. Některé pokoje se nachází v pavilonu B (50 m od hlavní budovy lázní).

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené Slatinné lázně Třeboň/Bertiny lázně, Program pro seniory
v cenách od 8 450 Kč do 10 390 Kč