Hotel Felicitas, Poděbrady, Mini pobyt

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Poděbrady
Ubytování: Hotel Felicitas, Poděbrady
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 2x ubytování
2x polopenze
lékařská konzultace
1x uhličitá koupel v Poděbradce
1x částečná aroma masáž
1x rašelinový obklad
Bonus pro všechny pobyty: welcome drink a pitná kúra (minerální voda Poděbradka) volný vstup do bazénu ve stanovených časech zapůjčení županu po dobu pobytu místní poplatek
zobrazit 1 termín
Březen 2018
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
 

Popis zájezdu

Pobyt na 2 noci s polopenzí, procedurami, pitnou kúrou a dalšími bonusy.

Nástupní den neděle až středa.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře kombinace bufet/ala carte, welcome drink a pitná kúra (minerální voda Poděbradka).

Ubytování

Spa Hotel Felicitas**** má ideální polohu přímo na lázeňské kolonádě naproti centrální fontáně. Nachází se 100 metrů od vlakového i autobusového nádraží, 300 metrů od Jiřího náměstí a od poděbradského zámku. Hotel nabízí široký komplex služeb pod jednou střechou, klienti zde naleznou balneo-rehabilitační centrum, wellness centrum, bazén, kongresové centrum, podzemní garáže aj. 1- a 2- lůžkové pokoje, které jsou vybaveny TV/SAT, rádiem, telefonem, trezorem, minibarem, koupelnou se sprchou a fénem. Jsou zařízeny moderním nábytkem, prostornou manželskou postelí, která se dá rozdělit na 2 samostatná lůžka a menší předsíní. Na pokojích je možnost WIFI připojení za poplatek 50 Kč/den (v prostorách restaurace a kavárny je WIFI zdarma). V hotelu je k dispozici 1 bezbariérový pokoj. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Hotel Felicitas, Poděbrady, Mini pobyt
v cenách od 3 650 Kč do 3 950 Kč