Rajecké Teplice – VÍKEND RELAX CLASSIC

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Žilinský kraj
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 2x ubytování dle zvolené kategorie
2x snídaně
2x večeře
1x denně Vodní svět na 3hod
volný vstup do fitness
1x perličkový olejový koupel
1x klasická masáž /30 min./
1x reflexní masáž /30 min./
Dětské ceny nezahrnují procedury.
Klienti ubytovaní v LD Aphrodite, Aphrodite Palace a apartmánech mají volný vstup do Vodního světa, Saunového světa a fitness.
Cena nezahrnuje: Na místě se hradí daň z ubytování (lázeňská taxa) 0,90 € / osoba den.
zobrazit 2 termíny
Září 2018
zobrazit 5 termínů
Říjen 2018
zobrazit 4 termíny
Listopad 2018
zobrazit 3 termíny
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Rajecké Teplice patří mezi nejpřitažlivější slovenské lázně. Nacházejí se uprostřed jehličnatých lesů Strážovských vrchů a Malé Fatry na severu středního Slovenska. Termální prameny o teplotě 38°C mají vynikající léčivé účinky. Lázeňské zařízení je vybaveno nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji. Vytvořené jsou tak ideální podmínky pro kombinaci aktivního odpočinku, regeneraci pohybových schopností a rekondiční cvičení přímo v areálu. Moderní lázeňský dům Aphrodite s vodním a saunovým světem se nachází na okraji parku ve středu městečka. Ve městě se nacházejí 2 termální venkovní bazény. Další termální bazény jsou umístěny v 7 km vzdáleném Rajci.

Výlety: hrad Likava, Rajecká Lesná, Čičmany, město Žilina.

Vybavení a služby: termální a zážitkové bazény, saunový svět, lázeňské a relaxační procedury, restaurace, fitness, tenisové kurty, golf.

Koupání: termální a relaxační bazén, termální koupaliště Laura.

Stravování

snídaně formou bufetu, večeře – výběr z menu. Aphrodite - bufet.

Ubytování

LD Aphrodite**** – dominanta a pýcha lázní postavená v antickém stylu, je vybaven nejmodernějšími terapeutickými a diagnostickými přístroji. Vybavení a služby: široká nabídka léčebných, relaxačních a zkrášlujících procedur, kavárna. Free WiFi internet v lobby a kavárně. Ubytování: pokoje a apartmány (tipu comfort a superior) s minibarem, telefon, TV-SAT, rádio, lednička, koupelna, WC.
LD Aphrodite Palace**** - se nachází 40m od lázeňského domu. Vybavení a služby: restaurace, denní a noční bar, salónky. Ubytování: 1 a 2lůžkové pokoje a apartmány (tipu standard, comfort a superior) koupelna, WC, TV-SAT, rádiem, telefonem.
LD Malá Fatra*** se nachází v lázeňském parku cca 60m od lázeňského domu. Vybavení a služby: jídelna, free WiFi internet v lobby. Ubytování: 1 a 2lůžkové pokoje se sprchou, WC, chladničkou, TV-SAT, rádiem, telefonem a balkonem. Lázeňský dům má vlastní restauraci a společenskou místnost.
Villa Margareta*** luxusní ubytovaní z vyššího standardu, s možností strávení času v zahradě u fontány. Hosté využívají služby recepce a restaurace hotelu Veľká Fatra. Ubytování: TV-SAT, rádio, kuchyňský kout, koupelna a WC.
Villa Flóra*** se nachází v krásném prostředí proti jezírku s restaurací a Rybářskou Baštou. Tichá poloha Villy nabízí hostům příjemné ubytovaní. Ubytování: TV-SAT, rádio, kuchyňský kout, koupelna a WC.
LD Laura*** sa nachází v překrásném přírodním prostředí, přímo pod Rajeckou skalou, v areálu letního termálního koupaliště. Vybavení a služby: restaurace, zdarma WiFi internet v lobby a v celém areálu koupaliště. Ubytování: 2lůžkové pokoje se sprchou, WC, TV-SAT, rádiem, telefonem, chladnička (na chodbě).

 

→ Přejít na 14 termínů dovolené Rajecké Teplice – VÍKEND RELAX CLASSIC
v cenách od 5 200 Kč do 5 950 Kč