Paříž - CONCORDE MONTPARNASSE

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Francie Paříž 40 rue du Commandant Rene Mouchotte (metro: Bienvenue)
Ubytování: CONCORDE MONTPARNASSE

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Případně si můžete vybrat z nabídky podobných zájezdů: zájezdy Francie.

Popis zájezdu

Místo

Romantická metropole na březích Seiny je opravdovou klenotnicí uměleckých a kulturních památek, kolébkou módy a vzdělání. Rozhodně stojí za návštěvu Eiffelova věž s krásným výhledem na celé město, malebná čtvrt Montmartre s chrámem Sacré Coeur, Notre–Dame a moderní La Defénse, rovněž i proslulý známý podnik Moulin Rouge. Zážitkem je zajisté také promenáda slavnou Champs Elysées s četnými obchody a restauracemi k Vítěznému oblouku. Nevynechejte ani posezení v některé z četných kaváren Montmartru s předzahrádkami a v nekonečných parcích. Do Paříže se můžete vracet několikrát a vždy objevíte něco nového.

Poloha

Hotel na levném břehu Seiny v oblasti Montparnasse, poblíž čtvrtí Saint-Germain des Pres a Latinské čtvrti. Hotel byl postaven v roce 2004 v současné archtektuře a nabízí krásný výhled na Eiffelovu věž.

Ubytování

klimatizace, telefon, fén, internet, mini bar, nekuřácké pokoje, sat TV, trezor, čaj / káva, lis na kalhoty, internet, psací stůl

Vybavení

bar, business centrum, konferenční prostory, parkoviště, restaurace, pokojový servis, bezbariérový přístup

Další informace

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

 

→ Přejít na 0 termínů dovolené Paříž - CONCORDE MONTPARNASSE