Barcelona pro rodiče a děti (letecky z Prahy)

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Katalánsko Barcelona
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu


Varianta 1:

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: letenka Praha – Barcelona – Praha se všemi poplatky
kabinové zavazadlo
transfer letiště – Barcelona (hotel) – letiště
3x ubytování v hotelu
3x snídaně
průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
dárek pro malé cestovatele
tištěný průvodce městem zdarma
Cena nezahrnuje: odbavované zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel (viz. níže)
cestovní pojištění
přesuny místní dopravou (cca 15 EUR/os.)
vstupné na místě
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 3 000 Kč
zobrazit 1 termín
Říjen 2019
 

Varianta 2:

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: letenka Praha – Barcelona – Praha se všemi poplatky
kabinové a odbavované zavazadlo (dle podmínek přepravy viz níže)
transfer letiště – Barcelona (hotel) – letiště
3x ubytování v hotelu
3x snídaně
průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
dárek pro malé cestovatele
tištěný průvodce městem zdarma
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění
přesuny místní dopravou (cca 15 EUR/os.)
vstupné na místě
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 3 000 Kč
zobrazit 1 termín
Říjen 2019
zobrazit 1 termín
Duben 2020
 

Popis zájezdu

Popis

Barcelona pro malé i velké? Výborný nápad! Poznejte světovou metropoli s ilustrovaným cestovatelem Vašíkem, dopřejte si společné chvíle plné zábavy i poučení a ukažte dětem, že cestování není nuda! Světelná show Magické fontány, mořské akvárium, jízda lodí a lanovkou, pláž Barcelonetta a Gaudího bláznivé stavby. I tohle vás čeká. Připravte se na rodinné zážitky!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Vstupné: Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

Sagrada Familia (bazilika)

Dospělý 520.00 Kč
Dítě 460.00 Kč
Student 460.00 Kč
Senior 430.00 Kč
Jiný 460.00 Kč

Camp Nou

Dospělý 860.00 Kč
Dítě 700.00 Kč
Student 0.00 Kč
Senior 760.00 Kč
Jiný 0.00 Kč

Parc Güell – hlavní část

Dospělý 340.00 Kč
Dítě 250.00 Kč
Student 0.00 Kč
Senior 250.00 Kč
Jiný 0.00 Kč

Výletní plavba lodí z přístavu Port Vell

Dospělý 460.00 Kč
Dítě 170.00 Kč
Student 410.00 Kč
Senior 410.00 Kč
Jiný 0.00 Kč

Cestovní pojištění: EASY (35 Kč / den / osoba)
UNIVERSAL + STORNO (98 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění

Program zájezdu

1. den

Odlet z Prahy v dopoledních hodinách, po poledni přílet do Barcelony, transfer na hotel objednaným autobusem, ubytování. Poté, co se ubytujeme v hotelu, přejedeme do centra města a naše první seznámení s Barcelonou proběhne prostřednictvím procházky k moři, která povede krásným  Parkem de la Ciutadella, plným papoušků. V odpoledních či podvečerních hodinách se zájemci navštívíme jeden z největších mořských světů v Evropě  – L’Aquarium de Barcelona,   které se nachází přímo v přístavu Port Vell. Objevíte zde nejrůznější druhy živočichů a rostlin žijících ve Středozemním moři, projdete se 80 metrů dlouhým podmořským tunelem, kde přímo nad hlavami návštěvníků proplouvají žraloci a zábavnou formou se dozvíte spoustu zajímavostí o životě pod mořem.

2. den

Příjemná prohlídka parku Güell, návštěva hlavních atraktivit města a na závěr projížďka lodí. V dopoledních hodinách společně navštívíme Gaudího  Parc Güell. Jedná se o rozlehlý park s mnoha uměleckými díly slavného architekta, ze kterých dýchá velká autorova kreativita a představivost. Krásně se zde snoubí příroda s uměním a vy budete mít možnost si tuto krásu vychutnat. Je odtud také nádherný výhled na celé město a moře. Nachází se zde nejznámější Gaudího symbol – salamandr .   Poté se přesuneme do centra města, kde naši prohlídku začneme na největším barcelonském náměstí  Plaça de Catalunya , dále se zastavíme u Fontány Canaletas, o které se říká, že kdo se z ní jednou napije, už navždy bude Barcelonu milovat a bude se sem rád vracet. Pokračovat budeme na nejznámější a nejrušnější ulici v Barceloně, Las Ramblas, se spoustou drobných obchůdků, živých soch, pouličních muzikantů, malířů a turistů z celého světa. Zastavíme se také na největším městském trhu  La Boquería, který je známý nejen velkým množstvím nabízených potravinářských produktů, ale také vysokou kvalitou zboží a určitě zde ochutnáme nějakou z místních dobrot (tapas, cizokrajné ovoce či výtečné ovocné džusy). Během prohlídky zhlédneme i obří sochu Ravalského kocoura . Dále navštívíme historickou gotickou čtvrť Barcelony  s její katedrálou a královským náměstím (Plaça Reial) a naši procházku zakončíme u sochy Kolumba. V odpoledních hodinách budou mít zájemci možnost vyrazit z přístavu na jedinečný výlet lodí, který v Barceloně zajišťují tzv. Las Golondrinas . Během projížďky dlouhé hodinu a půl uvidíte barcelonský přístav Port Vell, krásné dlouhé pláže Barcelonety, Port Olimpic či krásná panoramata města.

3. den

Dopoledne se vydáme po stopách legendárního architekta Gaudího a v podvečer nás čeká show Magické fontány. Dnes nás čeká návštěva nejvýznamnějšího Gaudího chrámu , který je stále nedostavěný, ale o to více oblíbený a velmi hojně navštěvovaný. Nese název Sagrada Familia. Zde strávíme dostatek času, abyste si jej mohli náležitě užít a prohlédnout. Gaudí zanechal v Barceloně výraznou stopu, proto by byl hřích nevidět jeho další neuvěřitelné stavby na vlastní oči. Jedná se o Casa Mila (La Pedrera) či Casa Batlló . V odpoledních hodinách nás čeká volný program , který můžete strávit dle libosti. Pro zájemce máme připraven výjezd lanovkou na Montjuic. Jedná se o nezapomenutelný zážitek, kdy budete mít možnost vidět Barcelonu z ptačí perspektivy. V podvečerních hodinách nás dnes ještě čeká jedinečná světelná a vodní show za doprovodu hudby . Zhlédneme představení Magické fontány „La Font Magica de Montjuic en Barcelona“ (vstupné zdarma). Tato fontána byla postavena při příležitosti světové výstavy EXPO v roce 1929 a její show přitahuje stovky diváků.

4. den

Návštěva stadionu FC Barcelony Camp Nou či volný program. Poslední den doporučujeme pro fanoušky fotbalu navštívit známý fotbalový stadion  Camp Nou. V ceně vstupenky je prohlídka stadionu FC Barcelona , včetně jeho muzea s historií klubu. Projdete se tunelem fotbalistů, šatnami, kabinami komentátorů a stanete na samotném fotbalovém trávníku u střídacích lavic. Kdo by neměl zájem o návštěvu stadionu, může zbylý čas věnovat individuálnímu programu ve městě, nákupu suvenýrů, dárečků či odpočinku na barcelonských plážích. V odpoledních hodinách transfer na letiště. Večer  přílet do Prahy .

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Barcelona pro rodiče a děti (letecky z Prahy)
v cenách od 14 490 Kč do 14 990 Kč