Apartmány Opačak

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko
Ubytování: Apartmány Opačak
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
zobrazit 1 termín
Září 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Popis:
8denní klidná dovolená ideální pro rodiny s dětmi7 nocí v apartmánech Opačak

Vlastní nebo autobusová doprava

Pláž jen 200 m od ubytování

Bohaté kulturní a sportovní vyžití v nedalekém Omiši

Tipy na výlety – řeka Cetina, Dugi Rat, Brač, Split, Makarska, Trogir, Červené a Modré jezero


Malá vesnička na Omišské riviéře

Nemira je rybářská vesnička, která se nachází nedaleko městečka Omiš. Vesnička je umístěna pod magistrálou, což znamená, že je umístěna daleko od husté dopravy a je tak ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou. V Nemiře najdete turistickou agenturu, 4 restaurace, kavárnu s možností připojení k internetu, obchod a stánek s čerstvou zeleninou.
Ubytování v klidné vesničce Nemira

Apartmány Opačak se nachází v obci Nemira, přibližně 200 m od moře. Centrum městečka Omiš se nachází 3 km daleko. Nejbližší restaurace je vzdálena 100 m. Dům je vybaven posezením, grilem a parkovištěm (omezená kapacita).

Studio 2 – pro 2 osoby, vybaveno vlastním sociálním zařízením, denní místností s manželskou postelí a kuchyňským koutem, WiFi a balkonem.

Studio 2+1 – pro 2 až 3 osoby, vybaveno vlastním sociálním zařízením, denní místností s manželkou postelí, přistýlkou a kuchyňským koutem, WiFi a balkonem.

Apartmán 4 – pro 4 osoby, vybaven vlastním sociálním zařízením, 2 ložnicemi, kuchyňským koutem, WiFi a balkonem.

Stravování


Stravování probíhá ve vlastní režii

Možnost dokoupení polopenze 12,5€/os./den – platí se na místě

Snídaně formou bufetu, 4chodová servírovaná večeře

Stravování probíhá ve 250 m vzdálené restaurace

Krásné pláže jen 200 m od ubytování

Nejbližší oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody se nachází pouhých 200 m od ubytování. Pláže jsou lemovány borovicemi, takže pokud se budete chtít schovat před slunečním svitem, můžete se schovat do jejich stínu. Jedinou nevýhodou většiny místních pláží je, že jsou přístupné po schodech, což není pohodlné pro kočárky. Ovšem na pláži vás čeká krásný klid a křišťálově čisté moře.
Sport, zábava a výlety
Sport
Největší sportovní vyžití nabízí Omiš, který je centrem aktivní dovolené v celé Dalmácii. Vyzkoušet můžete rafting, kanyoning, paragliding, potápění, horolezectví, surfování nebo jízdu na kole.

Zábava
Za zábavou se opět vyplatí přemístit se do Omiše. Omiš nabízí nespočet restaurací, barů, různých obchůdků, stánků se suvenýry a čerstvou zeleninou. Zatančit si můžete na místních diskotékách či tanečních terasách. Je zde pořádána řada slavností a festivalů. Za zmínku stojí festival Rybářská noc, která je pořádána v srpnu nebo Pirátské večery na přelomu července a srpna. Rodinám s dětmi doporučujeme návštěvu Dino Parku.

Tipy na výlety
Oblast nabízí bohatou nabídku výletů. Za návštěvu rozhodně stojí např. kaňony řeky Cetiny a Radmanovy mlýny nebo vesnička s přístavem Dugi Rat. Velmi zajímavý výlet je lodí na ostrov Brač, kde se v letovisku Bol nachází proslulá pláž Zlatni Rat. Na Brači také stojí za návštěvu letovisko Supetar a Postira.Pokud Vás neodrazuje větší vzdálenost, navštivte Split, Makarska, Trogir zapsaný v světovém seznamu UNESCO nebo město Imotski, které se pyšní 2 krásnými jezery Červeným a Modrým jezerem.

Důležité informace


Klimatizace 3€/den

Domácí zvířata nejsou povolena

Doprava vlastní nebo autobusem

Nástupní místa po celé ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách

Návrat do ČR v dopoledních hodinách

Cestovat můžete s platným OP

Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Apartmány Opačak
v cenách od 7 390 Kč