Bali - pohoda na Bali a Lembockém ostrově s fakultativním výletem na Jávu

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Indonézie
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: zpáteční letenka Praha-Denpasar vč. let. tax a poplatků cca 23 000 Kč, transfer na/z hotelu, 9x nocleh v hotelu s polopenzí, výlety dle programu místním mikrobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje: ostatní vstupy, fakultativní výlety, bakšišné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
1lůžkový pokoj 4 000 Kč, půldenní výlet s koupáním a šnorchlováním 600 Kč, motovýlet po ostrově Lombok s lodním výletem do mangrovů 400 Kč, 2denní letecký výlet na Jávu s přenocováním 4 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 30 000 Kč za 660 Kč, pojištění storna letenky ze zdravotních důvodů 750 Kč
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Láká li Vás exotický ostrov Bali, ale neradi podnikáte poznávací zájezdy, kde každý den spíte na jiném místě, je tento zájezd určen pro Vás. Pobytově relaxační program na ostrově bohů s polopenzí a nabídkou fakultativních výletů za příplatek. Krom relaxu u moře, bazénu či nakupováním v obchůdkách s uměleckými předměty tak budete moci navštívit nejznámější chrámy v bývalých královských městech, ochutnáte cibetkovou kávu v lůně balijské tropické přírody a vykoupete se na romantických pláží jižního Bali. Průzračné korálové moře plné barevných rybek, bílé písčité pláže a teprve rozvíjející se turismus – to je Lembocké souostroví, kde strávíme takřka 4 dny našeho pobytu. Součástí tohoto zájezdu je i možnost fakultativního výletu na nedalekou Jávu, kde budete moci navštívit starodávné chrámy zapsané na seznamu UNESCO - Borobudur a Prambanan. Provází M. Mitáš.

Program zájezdu

1. den

odlet z ČR na BALI, ubytování v oblasti KUTA.

3. den

snídaně, pobyt u bazénu, koupání v moři, relaxace, nakupování, procházka k želví líhně, večeře.

4. den

snídaně, celodenní výlet po ostrově Bali. Navštívíme královský chrám TAMAN AYUN v Mengwi, zelené rýžové terasy poblíž královského města UBUD. Ochutnáme pověstnou cibetovou kávu na úpatí sopky KALIMANTAN a neopomineme navštívit skalní hrobky GUNUNG KAWI a animistickou svatyni GOA GAJAH. Příjezd na ubytování, večeře.

5. den

snídaně, návštěva mořských chrámů TANAH LOT a ULUWATU, koupání na romantické pláži jižního poloostrova Bali – místo, které si zamilovala i Julia Roberts. Návrat na ubytování, večeře.

6. den

snídaně, odjezd do přístavu a odplutí na LEMBOCKÉ OSTROVY které jsou na půl cesty mezi Bali a Lombokem, ubytování a po zbytek dne relaxace u moře či bazénu. Večeře v místní lembocké restauraci.

7. den

snídaně, celodenní relaxace, nebo fakultativní půldenní lodní výlet po zátokách ostrovů PENIDA, CENIGAN a LEMBONGAN s koupáním a šnorchlováním na korálových útesech plných pestrobarevných ryb. Při troše štěstí uvidíme i mořské želvy a manty. Večeře.

8. den

snídaně, celodenní relaxace, nebo fakultativní moto-výlet s obědem po ostrově s návštěvou farmy na pěstování mořských řas, mangrovníkových lesů s výletem do nitra těchto zajímavých porostů. Návrat na ubytování, relax a večeře.

9. den

snídaně, dopolední koupačka a odplutí zpět na Bali. Příjezd opět na KUTU, večeře.

10. den

snídaně, relaxace, koupání a nákupy. V tento den je možno absolvovat fakultativní letecký výlet na sousední JÁVU s návštěvou buddhistického chrámu BOROBUDUR a hinduistického chrámového komplexu PRAMBANAN, nedaleko města YOGYAKARTA ve kterém přenocujeme. Večeře.

11. den

snídaně, pro klienty na Bali relaxace a poslední nákupy, ostatní dokončení prohlídky města YOGYAKARTA se sultánským palácem, odlet zpět na Bali. Setkání obou skupin, dobalení zavazadel, večeře a odjezd na letiště. Odlet z Bali ve večerních hodinách zpět do ČR.

12. den

návrat do ČR.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Bali - pohoda na Bali a Lembockém ostrově s fakultativním výletem na Jávu
v cenách od 43 990 Kč