ZOO Wilhelma - Stuttgart

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Německo
Ubytování: ZOO Wilhelma - Stuttgart
Strava: Bez jídla
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: dopravu
technický doprovod
pojištění CK
Cena nezahrnuje: vstupné do ZOO: dospělí: 12,-€, děti do 15 let: 6,-€
cestovní pojištění: 40,-Kč/os
zobrazit 1 termín
Srpen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Tygři, žirafy, nosorožci, hroch: nemusíte nutně cestovat do Afriky jen aby jste viděli tato fascinující zvířata. Ve Stuttgartu je zoologická zahrada stejně dobrá. Zvířata zde žijí v prostředí co nejpřirozenějším, mohou skrývat, nebo žít ve výběhu, stejně jako je tomu v přírodě. Stuttgartská ZOO je milá staromódní ZOO s velkými starými budovami a zelenými domy, což ji více odlišuje od obvyklých zoologických zahrad.

Jedna z nejstarších ZOO v Evropě, je významná pokud jde o ochranu přírodních stanovišť mezi jednotlivými druhy divoké zvěře.

Stuttgartská ZOO je také známá jako Wilhelma ZOO. Wilhelma, postavená jako královský palác, je nyní zoologickou zahradou na severním předměstí Stuttgartu,v kraji Baden-Württemberg, v Německu. Je velkým spojením zoologické a botanické zahrady - je domovem více než 8000 zvířat a více než 1000 různých druhů a exotických rostlin z více než 5000 druhů.

Poloha: Vzdálenosti Praha - Stuttgart = 490 km

Další informace : ZOO Wilhelma je otevřena celoročně

Doprava

autokar, nebo mikrobus, podle počtu přihlášených. Minimální počet osob nutný pro realizaci zájezdu = 7

Program zájezdu

1. den

(so): Odjezd z Prahy-Smíchova v 03.30 hodin z parkoviště vlevo před hlavním vchodem do budovy nádraží ČD , dále Plzeň, čerpací stanice SHELL u centrálního autobusového nádraží v 04:30 hodin. Cesta Německem do Stuttgartu. Návštěva ZOO, odjezd zpět v 17:00 hod . Návrat do Prahy do 23:00 hodin.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené ZOO Wilhelma - Stuttgart
v cenách od 1 790 Kč