Evropa - Loď Západní Středomoří ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Ubytování: Západní Středomoří
Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní
zobrazit 2 termíny
Květen 2018
zobrazit 4 termíny
Červen 2018
zobrazit 5 termínů
Červenec 2018
zobrazit 4 termíny
Srpen 2018
zobrazit 5 termínů
Září 2018
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

cena :
V ceně zájezdu je zahrnuto:
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• přístavní taxy
• plavební poplatky
• povinné spropitné
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit:
- letecká doprava Praha – Barcelona – Praha včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku - 6 990 Kč - ubytování ve 3* hotelu v Barceloně bez stravy - 2 500 Kč
- transfery letiště - hotel - loď - letiště - 3 000 Kč
- cestovní pojištění HolidayPass včetně storna zájezdu do 40 000 Kč a nevyužité dovolené - 1 323 Kč
- cestovní pojištění HolidayPassPlus včetně storna zájezdu do 80 000 Kč a nevyužité dovolené - 2 023 Kč

Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 31. 7. 2017.

nazev_lode : Royal Caribbean International

Poznámka :
Změna programu vyhrazena.

Technické údaje :
Symphony of the Seas ****+:
délka: 362 m, šířka: 66 m
palub: 18, posádka: 2115
počet pasažérů: 5402
výtlak: 220 000 tun

vybaveni_lode : Vybavení lodě: Luxusní loď Symphony of the Seas nabízí svým klientům obrovský výběr restaurací, bary, noční klub, jazzový klub s živou hudbou, karaoke bar a komediální klub, obchody, otevřený centrální park s přírodou v interiéru, bazén na horní palubě se sportovní zónou, tři multi tobogány, dva surfové simulátory, aquapark, plážový bazén na lodi, SPA centrum, fitness centrum, solárium, výřivky, kosmetický salon, kasino Royal, divadla, basketbalové a volejbalové hřiště standardní velikosti, lezecká stěna, umělé kluziště, běžecká dráha, minigolfové hřiště, kino sál, venkovní letní kino, 3D kino, prgramy pro děti, internetové centrum a mnoho dalšího.

Ubytování: vnitřní kajuta - dvě lůžka, TV, telefon, rádio, sprcha, WC, fén, zásuvky 110/220 V.

Stravování: rozšířená plná penze (s výjimkou alkoholu a také nealkoholických nápojů na baru).

Program zájezdu

1. den

Barcelona (Španělsko) , nalodění v odpoledních hodinách, vyplutí, večeře.

2. den

Plavba na lodi s nabídkou sportovního vyžití, zákoutí k relaxaci nebo společenských aktivit, plná penze na lodi.

3. den

Neapol (Itálie) - je hlavní město oblasti Kampánie a třetí nejlidnatější město Itálie. Město bylo pravděpodobně založeno v 8. století př. n. l.. Ve 4. století je ovládli Římané a začlenili ho do své říše. Roku 79 n. l. bylo město částečně poškozeno výbuchem Vesuvu. Dnes Neapol představuje důležité centrum obchodu a průmyslu. Přímo na nábřeží se tyčí Castel Nuovo (nový hrad) s mohutnými kulatými věžemi a krásným vítězným obloukem z bílého mramoru. V okolí hradu se rozkládá plocha náměstí Piazza Municipio.

4. den

Řím (Itálie) - hlavní město Itálie a jedno z nejstarších měst Evropy. Na jeho území leží samostatný stát Vatikán, sídlo papeže, s překrásnou bazilikou sv. Petra. Při návštěvě tohoto města si nesmíte nechat ujít Koloseum, památku gladiátorských zápasů, Pantheon, Andělský hrad a Fontánu di Trevi.

5. den

La Spezia (Itálie) – město v oblasti Ligurie a hlavní město stejnojmenné provincie. Nachází se v severozápadní části Itálie, na pobřeží Ligurského moře, v zátoce Golfo della Spézia. Město bylo založeno starými Římany, ale největší rozkvět zaznamenalo ve středověku. Již od té doby se zde začalo rozvíjet námořní vojenství, díky čemuž se La Spezia rozrostla do dnešní podoby. Centrem dění ve městě je náměstí Piazza Europa, na kterém se tyčí katedrála Cristo Re dei Secoli.

6. den

Villefranche (Francie) - malebné francouzské město nacházející se na Azurovém pobřeží mezi městy Nice a Monakem. Přístav ve městě je jeden z nejhlubších přístavů ve Středozemním moři. V minulosti byl využíván Řeky a později Římany jako zastávka na cestě okolo Západního Středomoří. Mezi zajímavá místa , které zde můžete navštívit, patří kostel sv. Michaela, kaple sv. Petra nebo Citadela z roku 1557.

7. den

Marseilles (Francie) - hlavní město Provence, je to nejvýznamnější francouzský přístav a druhé největší město Francie. Rozkládá se v široké zátoce uprostřed polokruhovitě rozmístěných vápencovitých vrchů, které dodávají okolí velkoměsta výjimečný charakter. Dnes je městem téměř všech národů žijících okolo Středozemního moře.

8. den

Barcelona (Španělsko) vylodění v dopoledních hodinách.

 

→ Přejít na 21 termínů dovolené Evropa - Loď Západní Středomoří ****
v cenách od 39 990 Kč