Trenčianské Teplice - Hotel Flóra, Intenzivní Minirelax, Novinka

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Trenčínský kraj Trenčianské Teplice
Ubytování: Flora
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 2x ubytování v dvoulůžkovém pokoji
2x polopenze
zapůjčení županu
na přivítání nápoj dobré nálady
1x klasická masáž celková (40 min.)
1x detoxikační zábal z pravého medu (20 min.)
1x harmonizující koupel „Medový sen“ (15 min.)
volný vstup do bazénového komplexu
denní vstup do saunového světa
vstup do fitness.
Navíc ZDARMA: WiFi na pokoji.
K dispozici jsou také kromě „Medového programu“ také „ Kokos pro krásu“ nebo „Čokoládové afrodiziakum“ (vždy se jedná o masáž+koupel+zábal).
zobrazit 15 termínů
Říjen 2018
zobrazit 21 termínů
Listopad 2018
zobrazit 13 termínů
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře - předkrm, výběr z 3 hlavních jídel, salátový bufet.

Ubytování

Moderní 3* hotel se nachází v centru lázeňského městečka, v bezprostřední blízkosti parku a bazénů Grand. V hotelu je k dispozici restaurace s letní terasou, filmová kavárna, dětský koutek, internetový koutek, kosmetický salon, fitness a Wellness centrum včetně saunového světa, vlastní rehabilitační centrum - pod dohledem fyzioterapeuta a lékaře jsou k dispozici různé léčebné procedury... (podrobněji v úvodních informacích o hotelu).

Ubytování: 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT, telefon, trezor a WiFi připojení. Možnost přistýlky.

Popis

V centru lázní - pár kroků od kolonády a bazénu Grand.
Vše pod jednou střechou, moderní wellness centrum s bazény a saunami.
Na výběr 3 programy: Medový, Kokosový nebo Čokoládový.
NEMO tour TIP.


Intenzivní Minirelax na 3 dny/2 noci: nástupy v libovolné dny po celý rok.
Pobyt s polopenzí a Relaxačním programem, v aktuální nabídce je MEDOVÝ PROGRAM. K dispozici jsou také kromě „Medového programu“ také „ Kokos pro krásu“ nebo „Čokoládové afrodiziakum“ (vždy se jedná o masáž+koupel+zábal).

Moderní 3* hotel se nachází v centru lázeňského městečka, v bezprostřední blízkosti parku a bazénů Grand. V hotelu je k dispozici restaurace s letní terasou, filmová kavárna, dětský koutek, internetový koutek, kosmetický salon, fitness a WELLNESS CENTRUM s plaveckým (15,5 x 8 m) a sedacím nerezovým bazénem (11,5 x 2,5 m) s vodními atrakcemi (2 vodní postele a 10 křesel s perličkovou masáží a hydromasáží). SAUNOVÝ SVĚT zahrnuje solnou parní saunu, finskou saunu, bylinkovou inhalaci, tepidárium a vodní cestu.
VLASTNÍ REHABILITAČNÍ CENTRUM - pod dohledem fyzioterapeuta a lékaře jsou k dispozici různé léčebné procedury včetně různých druhů atraktivních technik masáží (lávovými kameny, medové detoxikační, shiatsu aj.), perličkové koupele, rašelinové i bahenní zábaly, magnetoterapie, jóga, aquaerobik.
Koupání: kryté wellness s bazény, venkovní bazény v centru města s celoročním provozem GRAND (25 x 10 m, cca 300 od hotelu). Letní koupaliště „Zelená žaba“, které se nachází nedaleko hotelu, je již opět po několika letech v provozu.

Trenčianské Teplice leží v západní části Slovenska, v zalesněném údolí Strážovských vrchů nedaleko Trenčína. Lázně patří mezi nejvyhledávanější lázeňská místa na Slovensku díky 5 sirným pramenům přírodní léčivé vody....další informace najdete v sekci Popis destinace.

 

→ Přejít na 49 termínů dovolené Trenčianské Teplice - Hotel Flóra, Intenzivní Minirelax, Novinka
v cenách od 3 150 Kč