Costa Dorada - Best Maritim ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Katalánsko Cambrils
Ubytování: Best Maritim
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 7 (14) nocí s polopenzí, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, letištní a bezpečnostní taxy
Cena nezahrnuje: navýšení palivového příplatku, pobytové taxy
komplexní pojištění
zobrazit 10 termínů
Červen 2017
zobrazit 8 termínů
Červenec 2017
zobrazit 10 termínů
Srpen 2017
zobrazit 7 termínů
Září 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: hotel 4* kategorie leží přímo u pláže, od které je oddělen pouze pobřežní promenádou, na rozhraní středisek Salou a Cambirls, 900 metrů od hotelu Best Cambrils směrem k Salou.

Vybavení: kvalitní hotel je kompletně klimatizovaný, klientům nabízí recepci, bar, snack-bar, TV místnost, restauraci s pravidelnými „cooking show“, zdarma připojení WI-FI v celém hotelu, velkou terasu s lehátky a slunečníky, venkovní bazény pro dospělé a děti, mini klub, dětské hřiště, animační programy, za poplatek SPA s vnitřním bazénem, sauna, fitness, kadeřnictví.

Doplňující informace : pobytové taxy - Katálánsko - 0,5 Eur/osoba/den. Děti/mládež do 16,99 let tento poplatek neplatí. Platí se maximálně 7 nocí pobytu.

Stravování

polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Ubytování

Vybavení pokoje : komfortně zařízené 2-lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti (4-lůžkové pokoje jsou na vyžádání, vícelůžkové pokoje mají 2 x queen size postel – další lůžka se nepřidávají) s příslušenstvím jsou vybaveny telefonem, TV-SAT, klimatizací, fénem, ledničkou a balkonem.

 

→ Přejít na 35 termínů dovolené Costa Dorada - Best Maritim ****
v cenách od 15 190 Kč do 45 290 Kč