Zakynthos - Mediterranean Beach Hotel *****

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Řecko Zakynthos Laganas
Ubytování: Mediterranean Beach Hotel
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 4 termíny
Květen 2017
zobrazit 25 termínů
Červen 2017
zobrazit 26 termínů
Červenec 2017
zobrazit 25 termínů
Srpen 2017
zobrazit 15 termínů
Září 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: 5* hotel na jižní straně ostrova, který si vybraly samy mořské želvy (Karety obecné), se nachází přímo na nádherné, 9km, písečné pláži, kam tato nádherná stvoření kladou svá vajíčka – Laganas. Je zde velmi teplé moře s pozvolným vstupem (vhodné pro děti). Díky želvám na této pláži nejsou žádné medúzy, a pokud nějakou objevíte, bude brzy snězena.
Vzdálenost od letiště je 4 km, 7 km od hlavního města Zakynthos, 30 m od supermarketu a 800 m od centra Laganasu, takže jste na klidném místě, ale v případě zájmu se pohodlně dostanete za zábavou a restauracemi klidnou chůzí.

Vybavení: V hotelu můžete využít wellness a lázně, hlídání dětí, wi-fi zdarma, taxi, pronájem jachet a automobilů, 24hodinový pokojový servis, prádelní servis, parkoviště, TV místnost, restauraci a bar.

Náš názor: Velmi pěkný a luxusní hotel pro milovníky krásných písčitých pláži a tyrkysového moře a nadšence pro potápění se želvami. Doporučujeme zapůjčení čtyřkolky, skútru či automobilu k projetí všech krás ostrova.

Stravování

Polopenze v hotelové restauraci

Ubytování

Vybavení pokoje : Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových nebo trojlůžkových pokojích. Všechny jsou luxusně vybaveny, mají individuální klimatizaci, rádio/TV, balkon nebo terasu.

 

→ Přejít na 95 termínů dovolené Zakynthos - Mediterranean Beach Hotel *****
v cenách od 20 790 Kč do 49 290 Kč