Santorini - Katikies hotel *****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Řecko Santorini Oia
Ubytování: Katikies hotel
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 2 termíny
Duben 2017
zobrazit 27 termínů
Květen 2017
zobrazit 29 termínů
Červen 2017
zobrazit 28 termínů
Červenec 2017
zobrazit 29 termínů
Srpen 2017
zobrazit 29 termínů
Září 2017
zobrazit 19 termínů
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: hotel Katikies se rozprostírá ve výšce 100 metrů nad modrými oslnivými vodami zálivu Caldera na úpatí střediska Oia na západním pobřeží ostrova Santorini. Každý večer jsou vám nabízeny neopakovatelné scenerie západů slunce.

Vybavení: jeden z nejžádanějších hotelů na Santorini a držitel několika ocenění za kvalitu poskytovaných služeb. Hotelovým hostům je k dispozici recepce s nepřetržitým provozem, směnárenské služby, dva bazény se sluneční terasou, v hotelu je i pokojová služba, dále hotel nabízí speciální svatební balíčky, masážní salón a další služby.

Náš názor: nelze to dostatečně popsat musíte to zažít

termíny 7 a 14 noci doprava Praha-Atény-Santorini, terminy 10/11 noci doprava Praha-Santorini, Let z Brno-Santorini je z mezipřistáním na Krétě Chanii, zpět ze Santorini již přímo Santorini-Brno

Stravování

snídaně formou kvalitního bufetu

Ubytování

Vybavení pokoje : ubytování je nabízeno v dvoulůžkových pokojích několika druzích suit junior, senior, superior, honeymoon či katikies. Všechny jsou vybaveny vlastním příslušenstvím s vysoušečem vlasů, županem s dalšími komfortními doplňky, SAT-TV, CD přehrávačem s radiem, telefonem, klimatizací, minibarem (za poplatek na místě), malou vinotékou (za poplatek namístě), menší ledničkou. Každý pokoje má vlastní terasu s výhledem na moře.

 

→ Přejít na 163 termínů dovolené Santorini - Katikies hotel *****
v cenách od 56 190 Kč do 157 690 Kč