Mykonos - Grecotel Mykonos Blue hotel *****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Řecko Mykonos Platys Gialos
Ubytování: Grecotel Mykonos Blue hotel
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: ubytování, leteckou dopravu, letištní a pobytové taxy, transfery v místě, služby delegáta nebo asistenční služby
Cena nezahrnuje: případné navášení palivového příplatku
zobrazit 2 termíny
Duben 2017
zobrazit 27 termínů
Květen 2017
zobrazit 29 termínů
Červen 2017
zobrazit 28 termínů
Červenec 2017
zobrazit 29 termínů
Srpen 2017
zobrazit 29 termínů
Září 2017
zobrazit 19 termínů
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Tuto perlu mezi zdejšími hotely objevíte necelé 4km od hlavního města Chory. Je situovaný přímo u písčité pláže Psarou a asi 10 minut pěšky od další pláže Platis Gialos. Zastávka místní dopravy leží cca 200m od hotelu. Autobus jezdí zhruba v intervalu 30 minut a to až do pozdních nočních hodin. Jde nádherný designový komplex vystavěný ve svahu nad romantickým zálivem. Letiště je vzdálené necelých 15 minut jízdy a přístav 20 minut.

Vybavení: Hotel je vystaven z přírodních materiálů, jistě Vás zaujme kombinace dřeva, skla a kovu. Je citlivě zasazen do okolní přírody, doplněn řadou palem a všudepřítomných kvetoucích rostlin. Je poměrně kompaktní a nejde o žádnou mega stavbu či spíše naopak. Všude se prolíná modrá a bílá barva, což dává celé stavbě velice příjemnou atmosféru. Hotel v uplynulých letech prošel velkou renovací a voní novotou. Najdete zde 103 různých pokojů. Z většiny se nabízí přímý či boční výhled na Egejské moře. Na vybavení se podíleli přední světoví designéři a je to znát na každém kroku. Po vstupu do hotelu minete několik míst k příjemnému odpočinku včetně Sky terasy a dostanete se ke vzdušné recepci. V této části je i hlavní restuarace Aegean Poets, kde jsou v létě pořádány vyhlášené tématické večery a jinak nabízí a la carte menu nejvyšší úrovně. Nechybí další gourmet brasserie L´Archipel, 3 bary včetně plážového s obsluhou. Hlavní bazén je tvořen kaskádou různě hlubokých bazénů, z nichž některé jakoby procházejí stavbou hotelu. Nově byl dokončen i infinity pool. Hotel dále nabízí Elixir Spa, fitness, masážní místnosti, saunu a řadu terapií i procedur, stolní tenis, v hlavní sezóně dětský klub (3-12 let). Wi-fi připojení je zdarma v celém areálu hotelu. Slunečníky, lehátka i ručníky jsou zdarma v celém areálu i na pláži, kde najdete i středisko vodních sportů. Ke komplexu patří soukromé parkoviště. Hotel nabízí pro malé děti Greco Baby servis tj. zapůjčení nutného dětského vybavení pro nejmenší (0-3 roky), večeři na pláži, zajišťuje pronájem yachet, aut i motorek. Tento hotel kombinuje vynikající polohu s neskutečnými pokoji, dech beroucími výhledy a přitom vše v harmonii, klidu a pohodlí bez animací.

Náš názor: Mykonos je perla mezi řeckými ostrovy a Mykonos Blue klenotem mezi zdejšími hotely. Nabízí úžasnou atmosféru, relaxaci v luxusu a příjemném pohodlí. Doporučujeme náročným klientům hledajícím i aktivní dovolenou. Na hotelové pláži nejdete světově proslulý plažový klub Nammos s vynikající atmosférou i kuchyní. Rádi připravíme kombinaci pobytu na dvou či více ostrovech během Vaší dovolené

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta bohatá americká snídaně s orientací i na místní produkty (až do 12:00). Za příplatek nabízíme možnost dokoupení večeří.

Ubytování

Vybavení pokoje : ubytování je zajištěno ve velice útulných do bíla laděných bungalovech (29 m2) s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vkusně a velice útulně zařízeny, mají plně vybavené příslušenství s vanou/sprchou (župan a pantofle), vysoušeč vlasů, pohovku, křeslo, psací stůl, telefon, mini hifi soupravu, SAT-TV, DVD, minibar, individuální klimatizaci, trezor, balkon nebo terasu. Wi-Fi připojení na internet můžete využít rovněž zdarma. Podlaha je krytá dlažbou. Hotel nabízí i ubytování v různých suitách (52-125 m2), bungalovech (29 m2) a vilách (50-300 m2). Některá ubytování mají soukromé bazénky (20-25 m2), fitness nebo jacuzzi. Pokoje se liší především výhledem, ptivátní zahradou a polohou v komplexu.

 

→ Přejít na 163 termínů dovolené Mykonos - Grecotel Mykonos Blue hotel *****
v cenách od 28 690 Kč do 123 190 Kč