Paros - Golden Beach hotel ***+

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Řecko Kyklády Paros
Ubytování: Golden Beach hotel
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 2 termíny
Duben 2017
zobrazit 27 termínů
Květen 2017
zobrazit 29 termínů
Červen 2017
zobrazit 28 termínů
Červenec 2017
zobrazit 29 termínů
Srpen 2017
zobrazit 29 termínů
Září 2017
zobrazit 19 termínů
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Hotel leží přímo na břehu krásné téměř 1 km dlouhé pisečné pláže s pozvolným vstupem do moře a s výhledem na 8 km vzdálený ostrov Naxos. Jedná se o jednu z nejkrásnějších pláží s množsvím surfařských a potápěčských bází včetně kitingu. Od místního letiště je vzdálen 12 km, od přístavu v hlavním městě Parikia 20 km, od městečka Porto Livadi 3 km a od nejkrásnějšího města ostrova Naoussy 15 km. Nedaleko najdete několik taveren, minimarket i zástávku autobusu. Letiště charterových letů je na ostrově Mykonos, odkud se dostanete trajektem za méně než hodinu.

Vybavení: Částečně zrekonstruovaný 3* rodinný hotel leží v zahradě přímo na břehu moře. U hotelu najdete parkoviště, při vstupu malou vstupní halu s recepcí a restauraci s celodenním provozem, která je vyhledávanou místní tavernou. Na zahradě je klientům k dispozici pool bar s krytou terasou a příjemným posezením, bazén s lehátky a slunečníky. Hotel nabízí ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích, suitách a apartmánech pro 4-6 osob. Vše je čisté, po částečné rekonstrukci a všude je cítit rodinná pohostinost. Wi-fi internet je v celém areálu hotelu. V pravém rohu zahrady je vyhledávaná půjčovna i škola surfování, kitingu. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu zdarma a na pláži za poplatek stejně jako středisko vodních sportů. Hotel nabízí pronájem aut, motorek i kol, zajištuje lekce potápění, surfování, kitingu nebo Vám jen doporučí treking po okolí.

Náš názor: Příjemný rodinný hotel přímo u krásné písečné pláže s průzračnou vodou. Hotel je v klidné oblasti bez ruchu a nočního života velkých letovisek. Pobyt zde ocení především klienti, co hledají klid a odpočinek během své dovolené. Nesmíte vynechat návštěvu nezapomenutelné Naoussy a to i ve večerních hodinách. Rádi připravíme kombinaci pobytu na dvou či více ostrovech během Vaší dovolené.

rychly_prehled : Klidné místo pro opravdovou relaxaci a odpočinek
Velký výběr vodních sportů, škol surfování, potápění a kitingu
Tradiční vyhlášená taverna součástí hotelu

strucna_poloha : Ubytování přímo na vyhlášené písečné pláži Golden beach

Stravování

Bohatá bufetová snídaně s orientací na řecké produkty.

Ubytování

Vybavení pokoje : ubytování je zajištěno v příjemných pokojích s možností přistýlky, které mají nové příslušenství se sprchou, mini ledničku, individuální klimatizaci, ventilátor, telefon, SAT-TV, Wi-fi internet, trezor na recepci a balkon. Podlaha je krytá dlažbou. Apartmány mají kromě oddělených ložnic i vybavenou kuchyňku. Pokoje se liší především velikostí a výhledem do krajiny či na moře.

 

→ Přejít na 163 termínů dovolené Paros - Golden Beach hotel ***+
v cenách od 18 390 Kč do 42 890 Kč