Paros - Corina Penzion ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Řecko Kyklády Paros
Ubytování: Corina Penzion
Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 2 termíny
Duben 2017
zobrazit 27 termínů
Květen 2017
zobrazit 29 termínů
Červen 2017
zobrazit 28 termínů
Červenec 2017
zobrazit 29 termínů
Srpen 2017
zobrazit 29 termínů
Září 2017
zobrazit 19 termínů
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Pension Corina najdete na kraji jednoho z nejkrásnějších míst na ostrově Paros i na celých Kykládách a sice necelých 10 minut pohodlné chůze od centra letoviska Naoussa. Jedná se o dvojici menších rodinných hotýlků vedle sebe. Leží ve slepé uličce určené pouze pro pěší, na jejímž konci začíná hned za domy vinohrad. Jde o domy Zoumis a Corina, které leží 200 m od nádherné písečné pláže Agia Anargiri s pozvolným vstupem do moře a řadou stomů skoro na pláži. Zastávka místní dopravy je na hlavní silnici nedaleko od hotelu. V okruhu několika set metrů naleznete rovněž supermarket, pekárnu a několik taveren. Hlavní město a přístav je vzdálené okolo 25 km. Letiště je na ostrově Mykonos, kam se dostanete pohodlně trajektem.

Vybavení: Jde o příjemný komplex 2 menších hotelů, které využívají společně sladkovodní bazén (14x7 m) s barem a venkovním posezením. Zde si můžete objednat snídani za 7 Eur pro dospělé a 5 pro děti. Slunečníky i lehátka jsou u bazénu zdarma. Vše je velice čisté, udržované, zasazené v zeleni a v kvetoucí zahradě. Jedná se o boční uličku pouze pro pěší stranou hlavní silnice. Pension Corina nabízí ubytování v několika 2 a 3lůžkových studiích s možností přistýlky a v apartmánu se 2 oddělenými ložnicemi. Všechna ubytování jsou ve zvýšeném přízemí obklopená kvetoucí zahradou. Na začátku ulice je parkoviště pro hosty. Hotel rovněž nabízí vikendové barbecue, službu prádelny, zajišťuje pronájem aut a motorek. Na hlavní ulici je zastávka autobusu, který Vás kromě jiného odveze kromě jiného na pláž Santa Maria (5 min) i na jiné části ostrova. Úklid je prováděn každý den.

Náš názor: Jedno z nejkrásnějších a i nejdražších středisek na ostrově Paros je Naoussa. Toto ubytování uspokojí i náročnější klienty, kteří vyhledávají pobyt poblíž nádherné písečné pláže a přitom v pěší vzdálenosti rušného centra letoviska s nikdy nekončící zábavou a rozptýlením. Naoussa je opravdová perla Kyklád a právem se řadí mezi jejich nejkrásnější letoviska. I zde rádi připravíme kombinaci pobytu na dvou či více ostrovech během Vaší dovolené.

rychly_prehled : klimatizace, trezor i Wi-fi internet zdarma

strucna_poloha : ubytování na klidném místě, ale v pěší dostupnosti kouzelného letoviska Naoussa
nejbližší písečná pláž s pozvolným vstupem do moře jen 200m od hotelu

Stravování

Vlastní s možností omezeného vaření v menší kuchňce. CK nabízí zajištění večeří (+530 Kč) nebo polopenze (+650 Kč). Ale díky díky výhodnosti úhrady v EURech doporučujeme její případnou platbu až na místě.

Ubytování

Vybavení pokoje : ubytování je zajištěno v hezkých studiích s možností přistýlky a ve dvouložnicovém apartmánu. Všechny pokoje jsou čisté, vkusně zařízené se smyslem pro detail, mají nové příslušenství se sprchou, vysoušeč vlasů, psací stůl s židlí, dobře vybavený menší kuchyňský kout, mini ledničku, individuální klimatizaci (zdarma v ceně zájezdu),LCD TV, trezor a terasu. Wi-Fi připojení na internet můžete využít rovněž zdarma. Podlaha je krytá dlažbou.

 

→ Přejít na 163 termínů dovolené Paros - Corina Penzion ****
v cenách od 18 390 Kč do 31 390 Kč