Naxos - Plaka 1 ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Řecko Naxos Plaka
Ubytování: Plaka 1
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 2 termíny
Květen 2017
zobrazit 3 termíny
Červen 2017
zobrazit 1 termín
Červenec 2017
zobrazit 3 termíny
Srpen 2017
zobrazit 3 termíny
Září 2017
zobrazit 1 termín
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Pension Plaka 1 je součástí autokempu Plaka, který leží 100 m od moře a nádherné písečné pláže s pozvolným vstupem. V pěší vzdálenosti je vyhlášená taverna Petrino, cukrárna a bar. Na hlavní cestě najdete zastávku místní dopravy, která Vás za cca 20 minut doveze do hlavního města a přístavu. U hlavního města je i malé vnitrostátní letiště, kam létají spoje z Athén.

Vybavení: U vstupu do areálu autokempu najdete recepci, restauraci, dětské hřiště, menší minimarket a sladkovodní bazén se sluneční terasou, lehátky a slunečníky zdarma. V zadní části stranou od vlastního areálu leží na samostatném pozemku několik dvoupodlažních budov objektu Plaka 1 s vlastní místností, kde jsou podávány snídaně. Součástí je i parkoviště pro hosty. Toto zařízení je vzdálené 250 m od vstupu do autokempu. Na hlavní ulici je zastávka autobusu.

Náš názor: Ubytování v klidné části nedaleko písečných dun a krásné pláže. Ubytování je vhodné nejen pro rodiny i se 2 dětmi. Doporučujeme především klientům, kteří vyhledávají pobyt v soukromí poblíž nádherné písečné pláže. I zde rádi připravíme kombinaci pobytu na dvou či více ostrovech během Vaší dovolené.

rychly_prehled : Klimatizace, trezor i Wi-fi internet zdarma
Bazén v areálu autokempu s lehátky zdarma

strucna_poloha : Ubytování nedaleko nádherné písečné pláže

Stravování

V ceně ja zahrnuta snídaně formou bufetu. Ubytování poskytuje možnost vaření ve vybavené kuchyňce. CK nabízí zajištění večeří (+450 Kč). Ale díky výhodnosti úhrady v EURech doporučujeme její případnou platbu až na místě.

Ubytování

Vybavení pokoje : Prostorná 2-4lůžková plně vybavená studia jsou nově a moderně zařízena, mají příslušenství se sprchou, vysoušeč vlasů, psací stůl se židlí, plně vybavený kuchyňský kout, mini ledničku, individuální klimatizaci (zdarma v ceně zájezdu), SAT- TV, trezor, balkon nebo terasu. Wi-Fi připojení na internet můžete využít rovněž zdarma. Podlaha je krytá dlažbou. Z některých pokojů je výhled na moře (nelze garantovat).

 

→ Přejít na 13 termínů dovolené Naxos - Plaka 1 ****
v cenách od 19 490 Kč do 24 190 Kč