Naxos - Flora ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Řecko Kyklády Naxos
Ubytování: Flora
Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 2 termíny
Květen 2017
zobrazit 3 termíny
Červen 2017
zobrazit 2 termíny
Červenec 2017
zobrazit 3 termíny
Srpen 2017
zobrazit 3 termíny
Září 2017
zobrazit 2 termíny
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Pension Flora leží ve slepé uličce 70m od moře stranou hlavní přímořské silnice. Přímo u pláže najdete vyhledávaný beach klub Santana s výbornou polohou, atmosférou a službami. Od něj se táhne dlouhá písečná pláž na obě strany. V okolí najdete několik taveren, barů, kaváren, půjčovnu aut i minimarket. Snadno se odsud dostanete i na pláže Agios Prokopios či bližší Agia Anna. Vše je v pěší dostupnosti. Hlavní město a přístav je vzdálené cca 5-6 km. Zde najdete i vnitrostátní malé letiště (3km), kam létají spoje z Athén.

Vybavení: Jde o menší třípodlažní dům na klidném místě s 8 pokoji. V objektu naleznete několik prostorných 2-3 lůžkových studií a 4 lůžkové apartmány. Slunečníky i lehátka jsou na pláži za poplatek. Vše je zařízeno v tradičním stylu. Jedná se o ubytování stranou centra letoviska, ale v jeho pěší dostupnosti a především nedaleko krásné písečné pláže, obchodů a řady restauračních zařízení. Na hlavní ulici je zastávka autobusu, který Vás odveze nejen do nedalekého hlavního města ale i na plář Plaka apod.

Náš názor: V klidné části letoviska situované ubytování. Ale v pěší dostupnosti všeho potřebného a především několika krásných pláží. Toto ubytování ocení klienti, kteří vyhledávají pobyt u několika písečných pláží a přitom nedaleko rušného letoviska s nikdy nekončící zábavou a rozptýlením. I zde rádi připravíme kombinaci pobytu na dvou či více ostrovech během Vaší dovolené.

rychly_prehled : Ubytování v klidné části nedalekého rušného letoviska
V pěším dosahu řady krásných písečných pláží s pozvolným vstupem do moře
Nedaleko nejdete vyhlášený beach klub s celodenní zábavou a občerstvením

strucna_poloha : Ubytování v klidné části nedalekého rušného letoviska

Stravování

Stravování je vlastní a poskytuje možnost vaření v menší plně vybavené kuchňce. CK nabízí zajištění večeří (+530 Kč) nebo polopenze (650 Kč). Ale díky díky výhodnosti úhrady v EURech doporučujeme její případnou platbu až na místě.

Ubytování

Vybavení pokoje : ubytování je zajištěno v prostorných 2-3 lůžkových studiích a 2 ložnicových apartmánech. Vše je čisté, vkusně zařízené, má příslušenství se sprchou, psací stůl, menší kuchyňský kout, mini ledničku, individuální klimatizaci (zdarma v ceně zájezdu),SAT- TV, balkon nebo terasu. Wi-Fi připojení na internet můžete využít rovněž zdarma. Podlaha je krytá dlažbou. Z některých pokojů je boční výhled na moře.

 

→ Přejít na 15 termínů dovolené Naxos - Flora ***
v cenách od 16 090 Kč do 21 690 Kč