Ios - Marcos Beach hotel ***+

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Řecko Ios Mylopotas
Ubytování: Marcos Beach hotel
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 2 termíny
Duben 2017
zobrazit 27 termínů
Květen 2017
zobrazit 29 termínů
Červen 2017
zobrazit 28 termínů
Červenec 2017
zobrazit 29 termínů
Srpen 2017
zobrazit 29 termínů
Září 2017
zobrazit 19 termínů
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Hotel Marcos Beach je situovaný v pěší vzdálenosti (20 minut) od historického centra hlavního města ostrova Ios. Do Chory se dostanete rovněž autobusem, který má zastávku asi 250m od hotelu. Hotel leží stranou hlavní silnice na vyvýšině nad nejkrásnější pláží ostrova Mylopotas. Od více jak 1km dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do vody je vzdálen necelých 200m. Cesta na pláž vede kolem řady krámků, taveren, malých barů a obchůdků. Jíž z hotelu se Vám naskytne dechberoucí pohled na tyrkysové vody celého zálivu. Jde rodinný hotel stranou ruchu letoviska, který má nezaměnitelný půvab. Je položen ve vzrostlé zeleni se scenérií hor v pozadí. Doporučujeme výlet loďkou na snad nejkrásnější pláž Manganari na jihu nebo do zátoky Psathi na východě. Do hlavního města Iosu je to asi 900 m, přístav je vzdálen 3 km. Nejbližší letiště je na ostrově Santorini, kam cesta lodí trvá cca 40 minut.

Vybavení: Jde o jednodušší 3* rodinný hotel s důrazem na tradiční pohostinost a příjemnou atmosféru. Je položený ve svahu, má 35 dvou a třílůžkových pokojů s balkóny otočenými k moři, které jsou rozmístěny v několika přízemních budovách. V hotelu najdete menší loby s recepcí, trezory k pronajmutí (za poplatek), tradiční jídelnu, kde jsou podávány snídaně a 2 bary. V centru hotelu je sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Z jeho terasy je nádherý výhled na celou pláž Mylopotas. Jde o klidné až romantické místo u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, nabízející klid a pohodu stranou rušných letovisek. Součástí hotelu je i malé soukromé parkoviště.

Náš názor: Místo s ideální dostupností všech služeb, taveren a obchůdků. Díky rodinné atmosféře a skvělé lokalitě je hotel Marcos zárukou spokojenosti široké klientely, která nevyhledává luxusní ubytování. Jde o klidné místo, odkud se snadno dostanete na další neskutečné pláže po celém ostrově, nebo doporučujeme výlet na některý z jiných ostrovů čarokrásných Kyklád. Rovněž můžeme připravit kombinaci pobytu na dvou či váce ostrovech.

rychly_prehled : Tradiční řecké ubytování v klidném místě rušného letoviska
Nejznámější pláž Mylopotas necelých 200 m od hotelu
Všechny pokoje s výhledem na moře
Klimatizace i Wi-fi internet zdarma

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně formou jednoduchého bufetu. Večeře nabízíme na vyžádání a díky výhodnosti úhrady v EURech doporučujeme její platbu na místě.

Ubytování

Vybavení pokoje : ubytování je zajištěno v jednoduchých dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky nebo v třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím se sprchou, vysoušečem vlasů, menší ledničkou, individuální klimatizací (zdarma již v ceně zájezdu), SAT-TV, telefonem, balkonem nebo terasou. V některých pokojích poblíž recepce je funkční Wi-Fi připojení na internet, které jinak můžete využít zdarma v loby. Podlaha je krytá dlažbou.

 

→ Přejít na 163 termínů dovolené Ios - Marcos Beach hotel ***+
v cenách od 16 890 Kč do 29 790 Kč