Ios - Agalia hotel ****+

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Řecko Kyklády Ios
Ubytování: Agalia hotel
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou a trajektovou dopravu, ubytování, asistenční službu delegáta, pobytové taxy
Cena nezahrnuje: případné navýšení palivového příplatku
zobrazit 2 termíny
Duben 2017
zobrazit 27 termínů
Květen 2017
zobrazit 29 termínů
Červen 2017
zobrazit 28 termínů
Červenec 2017
zobrazit 29 termínů
Srpen 2017
zobrazit 29 termínů
Září 2017
zobrazit 19 termínů
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: nově postavený 4+* boutique resort, skladající se z 25 nádherných a do detailů propracovaných suit shlížejících ze svahu na záliv s přístavem a na hlavní město Chora. U tohoto idilického místa plného romantiky jde o dokonalé spojení jedinečné polohy, luxusního provedení stavby, přátelského přístupu, nevšední pohostinosti, prostorného pozemku a všudepřítomného designu. Komplex je vzdálen 2 minuty chůze od malé divoké pláže Tzamaria a 5 minut od organizované pláže Koumbara. Pláž Mylopotas se nachází 7 km od hotelu (10 minut jízdy) a najdete zde jedinečný Free beach bar s 35 plážovými pavilóny, restaurací a vlastním bazénem, patřící k hotelu (http://freebeachbar.gr/). V jeho okolí je několik taveren i minimarket. Hlavní město Chora s řadou památek a centrem zábavy je vzdálené 4 km a malý přístav 1.5 km. K hotelu patří rovněž umělecky pojatý Pathos longue bar postavený na pozemku 40 acrů a vzdálený 1.5 km od hotelu. Jde o umělecky pojatý skvost jakoby na břehu Egejského moře nabízející ideální místo pro relaxaci i občerstvení v členitém prostoru za dne i v noci a to jen u dobrého drinku či skvělé večeře. Obzvláště západy slunce si zde nenechte ujít.

Vybavení: luxusní komplex s Junior (30m2) a Senior suitami (30-58m2) s výhledem na hory, Sea view (42-62m2), Deluxe sea view (38-55m2) a 3 Private pool view suitami s privátním bazénem a terasou 80m2. Hotel má menší loby s 24 hodinovou recepcí, hlavní restauraci, pool snack bar se sluneční terasou a moderními lehátky, bazén s hydromasážemi (178 m2) a malý boutique. Hotel zajišťuje tranport včetně rezervací do svého fascinujícího ultramoderního plážového klubu, do hlavního města či na některou z 35 nádherných a mnohdy i privátních pláží. Na některé se nedostanete jinak než lodí. Celý resort působí velice umělecky. Všude přítomná mozaika i ušlechtilé kameny evokují stavby Gaudího. Celý komplex působí velice romanticky a obzvláště večery navozují jedinečnou atmosféru i nezapomenutnelné výhledy. Lehátka, slunečníky i ručníky jsou v komplexu zdarma.

Náš názor: jde o jedno z nejluxusnějších a přitom velice komorních zařízení na ostrově, nabízející vysoký standart služeb, soukromí a jedinečný beach bar na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova i ve Středomoří. Doporučujeme především romanticky založerným klientům hledajícím klid a pohodu.

Stravování

bohatá snídaně formou bufetu a výnikajícího menue

Ubytování

Vybavení pokoje : všechny pokoje jsou vystaveny ve formě suit, jsou nadstandardně až umělecky pojaté, vybavené řadou jedinečných detailů a až uměleckých předmětů. Hosté si mohou vybrat z několika typů suit, které se liší především velikostí, výhledem a některé mají i vlastní bazén. Všechny suity jsou velice prostorné a vybavené designovým nábytkem s řadou originálních doplňků, mají mramorové sociální zařízení s vanou a sprchou (přezůvky a župan), vysoušeč vlasů, ložnici a obývací pokoj, SAT-TV 50“, CD, rádio, individuální klimatizaci, telefon, trezor, Wi-Fi internet zdarma, minibar, mramorovou podlahu a terasu (66-80 m2) s moderním nábytkem a nabízející nádherné výhledy na moře či okolí.

 

→ Přejít na 163 termínů dovolené Ios - Agalia hotel ****+
v cenách od 29 690 Kč do 80 590 Kč