Istrie - Astra ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Istrie
Ubytování: Astra
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7 nocí bez stravy, spotřebu elektrické energie a vody, závěrečný úklid, služby delegáta, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: Komplexní pojištění 300 Kč
zobrazit 1 termín
Květen 2017
zobrazit 4 termíny
Červen 2017
zobrazit 5 termínů
Červenec 2017
zobrazit 4 termíny
Srpen 2017
zobrazit 2 termíny
Září 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Ve středisku Zelena Laguna, asi 4 km od centra Poreče, kam jezdí turistický vláček nebo autobus. Jednopatrové vilky se nachází uprostřed piniového háje, ve vzdálenosti 50–200 metrů od přírodní oblázkovo-kamenité pláže.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení polopenze formou bufetu v hotelu Delfin.

Ubytování

Centrální recepce společná pro apartmány i blízký kemp, trezor, internetový kout a WiFi v prostorách recepce za poplatek, supermarket, pizzerie, gril terasa, restaurace s rybími specialitami, kavárna, cukrárna a pivnice. V kempu se nachází venkovní bazén se sladkou vodou a sluneční terasou. Wi-Fi v prostorách recepce zdarma. Parkování cca 1 EUR/auto/den. V blízkosti tenisové kurty a škola tenisu, stolní tenis, minigolf, volejbal, basketbal, nohejbal a půjčovna horských kol. Lehátka a slunečníky napláži za poplatek.
Apartmán pro 4-5 osob AP4+1 - má dvě 2lůžkové ložnice s možností jedné jedné přistýlky (cca 80x170 cm, za příplatek), kuchyň, jídelní kout, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon a terasu se zahradním nábytkem. V ceně apartmánu je ložní prádlo a ručníky.

 

→ Přejít na 16 termínů dovolené Istrie - Astra ***
v cenách od 2 090 Kč do 5 290 Kč