Toskánsko - Villaggio Regina del Mare ***+

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Ubytování: Villaggio Regina del Mare
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí bez stravu v apartmánové části a s polopenzí v hotelové části, spotřeby energií, klubovou kartu (zahrnující plážový servis, vodní sporty na pláži, miniclub, animační programy - v okrajových termínech bez poplatku nejsou tyto služby garantovány), povlečení, klimatizaci, závěreční úklid (mimo kuchyňského koutu)
Cena nezahrnuje: komplexní pojištění 30 Kč/osoba a den, služby delegáta (asistenční služba na telefonu), pobytovou taxu
Vratná kauce: 150 EUR/apartmán
Povinné příplatky: pobytová taxa cca 1 EUR/osoba a den, děti do 12 let neplatí
balkon či terasa 80 EUR/apartmán a týden do 26.6. a od 28.8., 100 EUR/apartmán a týden od 26.6. do 24.7., 150 EUR/apartmán a týden od 24.7. do 28.8., dětská postýlka 5 EUR/den (není akceptována vlastní)
zobrazit 2 termíny
Duben 2017
zobrazit 8 termínů
Květen 2017
zobrazit 8 termínů
Červen 2017
zobrazit 10 termínů
Červenec 2017
zobrazit 8 termínů
Srpen 2017
zobrazit 4 termíny
Září 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: moderní a zrekonstruované villaggio umístěné v udržované zahradě a přírodním parku mezi Mogliarino San Rossore a Masaciuoccoli, se nachází přímo u písečné pláže, cca 4 km od obchodů a restaurací (nejbližší supermarket cca 400 m) a jen měkolik minut jízdy od golfového hřiště a města Livorno. Je ideálním výchozím bodemk poznávání toskánských metropolí. Autobusová zastávka se nachází nedaleko villaggia.

Stravování

apartmánová část vlastní

hotelová část polopenze - snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu výběr ze 2 prvních a 2 druhých chodů (v okrajových termínech může být strava servírovaná) s 1/4 l vína a 1/2 l vody v ceně.

Ubytování

K dispozici je recepce, Wi-Fi a internet point (za poplatek), TV místnost, čistírna, bazén se slunečníky a lehátky (v provozu dle počasí cca od 20.5. do 15.9.), vířivka a dětská část, restaurace, bar u bazénu, bar a pitzzerie na pláži, dětské hřiště, fotbalové hřiště (za poplatek), animační programy (v italském jazyce), plážový volejbal, prádelna (za poplatek), konferenční místnost, amfiteáter, parkoviště.

APARTMÁNOVÁ ČÁST

Všechny apartmány jsou vkusně a moderně zařízeny a jsou vybaveny TV, klimatizace, balkon či terasa za příplatek (jen typy AP1/4 a AP2/6).

Studio pro 2-4 osoby (ST2-4) - jeden pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, manželským lůžkem na vyvýšeném patře, příslušenství.

Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, příslušenství. Balkon či terasa za poplatek.

Apartmán pro 6 osob (AP2/6) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky, příslušenství. Balkon či terasa za poplatek.

HOTELOVÁ ČÁST

Všechny pokoje jsou vkusně a moderně zařízeny a jsou vybaveny TV, klimatizace, terasu za poplatek.

Studio pro 2-4 osoby (ST2-4) - jeden pokoj s kuchyňským koutem (použití kuchyňského koutu za poplatek 35 EUR/týden) a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, manželským lůžkem na vyvýšeném patře, příslušenství.

 

→ Přejít na 40 termínů dovolené Toskánsko - Villaggio Regina del Mare ***+
v cenách od 10 790 Kč do 45 390 Kč