Ischie - Hotel Baia delle Sirene ****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Itálie Ischia Forio
Ubytování: Hotel Baia delle Sirene
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 7 nocí s polopenzí v pokoji standard, klimatizaci, leteckou dopravu, transfery v místě, letištní a palivové taxy, služby delegáta
Cena nezahrnuje: komplexní pojištění 30 Kč/osoba a den, případné navýšení palivového příplatku, plážový servis, pobytová taxa
Povinné příplatky: pobytová taxa 1 EUR/osoba a den, osoby do 18 let neplatí
zobrazit 7 termínů
Duben 2017
zobrazit 10 termínů
Květen 2017
zobrazit 12 termínů
Červen 2017
zobrazit 14 termínů
Červenec 2017
zobrazit 13 termínů
Srpen 2017
zobrazit 12 termínů
Září 2017
zobrazit 7 termínů
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Hotel se nachází v západní části ostrova Ischia v oblíbeném letovisku Forio přímo na promenádě vedoucí od pláže Citara a Poseidonovych zahrad až do centra města Forio, cca 900 m. Od hotelu vede soukromá cesta na veřejnou písečnou pláž Cava del´Isola cca 300 m a 15 schodů (vstup na vlastní nebezpečí). Klíče od vstupu k vyzvednutí na recepci hotelu. Nedaleko hotelu cca 500 m je další písečná pláž Citara (z části placená a z části veřejná). Na pláži Citara se nachází Poseidonovy zahrady.

Vybavení: V hotelu je k dispozici recepce, restaurace, bar, společenská místnost s TV, 2 x venkovní minerální bazén, 1x venkovní hydrotermální bazén, lehátka a slunečníky, hotelový svoz do wellness centra v hotelu Punta del Sole, Wi-Fi na recepci a u baru zdarma, solární terasy a parkoviště.

rychly_prehled : 3 venkovní termální bazény
solární terasa
nápoje během večeře v ceně
Wi-Fi zdarma

strucna_poloha : písečná pláž Cava del´Isola 300 m od hotelu
písečná pláž Citara s Poseidonovými zahradami cca 500 m
centrum letoviska 900 m
dobrá poloha hotelu

Stravování

polopenze - domácí i mezinárodní kuchyně. Bohatá snídaně formou bufetu. Večeře - servírovaná, výběr z menu. Během večeře nápoje v ceně.

Ubytování

Vybavení pokoje : 2-lůžkové pokoje standard s možností 1-2 přistýlek - příslušenství, telefon, TV, trezor, minibar, klimatizace/topení, balkonem nebo terasou.
Hotel nabízí pokoje typu Standard s balkonem nebo terasou, pokoje Standard s výhledem na moře za příplatek, pokoje Economy s oknem bez výhledu.

 

→ Přejít na 75 termínů dovolené Ischie - Hotel Baia delle Sirene ****
v cenách od 16 190 Kč do 25 990 Kč