Normandie - Green Panorama **

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Francie Dolní Normandie Cabourg
Ubytování: Green Panorama
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7 nocí v apartmánu, spotřebu energií, ložní prádlo
Cena nezahrnuje: vratnou kauci 300 Eur / apartmán, pobytovou taxu cca 1 Eur / osoba / den), komplexní pojištění, delegátské služby, stravu, dopravu
zobrazit 3 termíny
Květen 2017
zobrazit 4 termíny
Červen 2017
zobrazit 5 termínů
Červenec 2017
zobrazit 4 termíny
Srpen 2017
zobrazit 5 termínů
Září 2017
zobrazit 1 termín
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Renomované lázeňské městečko Cabourg v Normandii leží asi 20 km od Caen. Město plné květin a zeleně je velmi oblíbené zejména pro krásné písečné pláže.

Náš názor: Možnost krásných výletů v oblasti Calvados spojených s návštěvou palírny tohoto moku včetně degustace. Je možná také návštěva známých měst Caen, Le Havre či významného přístavu Honfleur.

Doplňující informace : pronajmutí TV 40 Eur / týden

wifi připojení na apartmánu 5 Eur / den, 20 Eur / týden

možnost půjčení dětské postýlky 25 Eur / týden

příplatek za zvíře 45 Eur / týden

možnost konečného úklidu od cca 55 EurVšechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na emailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

Stravování

Vlastní.

Ubytování

Rezidence se nachází poblíž pláže cca 300 m v klidné části města přibližně 3 km od centra města, kde najdete veškeré komerční zázemí, tržiště, restaurace, obchody.


Dvě 2-patrové budovy rezidence vystavěné v typickém normandském stylu nabízí klientům recepci, venkovní bazén otevřený od června do poloviny září, stolní tenis, hřiště na petanque, wifi připojení za příplatek na apartmánech, venkovní parkoviště, prádelna.K dispozici jsou kompletně vybavené byty.


Apartmány pro 4 osoby - AP4 , cca 35 m 2 , plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky nebo palandou, koupelna s WC, balkon nebo terasa.

 

→ Přejít na 22 termínů dovolené Normandie - Green Panorama **
v cenách od 2 180 Kč do 7 100 Kč