Atlantické pobřeží - Domaine Iratzia ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Francie Akvitánie Saint-Jean-de-Luz
Ubytování: Domaine Iratzia
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7 nocí v apartmánu, spotřebu energií, ložní prádlo
Cena nezahrnuje: vratnou kauci 300 Eur / apartmán, pobytovou taxu cca 1 Eur / osoba/ den (děti do 13 let zdarma), komplexní pojištění, delegátský servis
zobrazit 3 termíny
Květen 2017
zobrazit 4 termíny
Červen 2017
zobrazit 5 termínů
Červenec 2017
zobrazit 4 termíny
Srpen 2017
zobrazit 5 termínů
Září 2017
zobrazit 1 termín
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Rezidenční komplex apartmánů se nalézá v parku lemovaném piniemi, asi 400 metrů od písečné pláže Erromardie. Rezidence je situována cca 2,5 km od centra města a cca 1 km od prvních obchodů.

Náš názor: Možnost výletů do lázní Biarritz, rybářského přístavu Cibour, vesničky Ainhoa, španělského San Sebastianu.

Doplňující informace :
koupelnové prádlo 6 Eur / osoba

pronajmutí TV: 30 Eur / týden

půjčení dětské postýlky, židličky, vaničky zdarma (nutná rezervace předem)

příplatek za zvíře: 45 Eur / týden

možnost konečného úklidu: od 55 Eur

podzemní parkoviště zdarma (1 místo na apartmán)


Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na emailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

Stravování

Vlastní.

Ubytování

V rezidence je k dispozici recepce, venkovní bazén (otevřený od poloviny dubna do konce září dle počasí), restaurace s terasou, podzemní parkoviště zdarma (1 apartmán / 1 parking), veřejné parkoviště cca 100 m od rezidence, tenisový kurt za poplatek, hřiště na pelotu, prádelna za příplatek, wifi připojení na apartmánech za příplatek, TV na apartmánech za příplatek.V malých vilkách naleznete kompletně zařízené apartmány.


Apartmán pro 4 osoby - AP4 , cca 33 m 2 , zařízený kuchyňský kout (lednice, sklo-keramické plotýnky, mikrovlnná trouba/grill, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, terasa.Apartmán pro 6 osob - AP6 , cca 43-45 m 2 , zařízený kuchyňský kout (lednice, sklo-keramické plotýnky, mikrovlnná trouba/grill, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, kabina s palandou, koupelna s WC, terasa nebo balkon.Apartmán pro 6 osob - AP6+ , cca 43-45 m 2 , zařízený kuchyňský kout (lednice, sklo-keramické plotýnky, mikrovlnná trouba/grill, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, dva pokoje s manželskou postelí, s oddělenými lůžky nebo palandou, koupelna s WC, terasa nebo balkon.
Apartmán pro 8 osob - AP8 , cca 52 m 2 , zařízený kuchyňský kout (lednice, sklo-keramické plotýnky, mikrovlnná trouba/grill, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, tři pokoje s manželskou postelí, s oddělenými lůžky nebo palandou, koupelna s WC, terasa nebo balkon.

 

→ Přejít na 22 termínů dovolené Atlantické pobřeží - Domaine Iratzia ***
v cenách od 1 490 Kč do 7 330 Kč