Atlantické pobřeží - Bleu Ocean ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Francie Akvitánie Moliets-et-Maa
Ubytování: Bleu Ocean
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7 nocí v apartmánu, spotřebu energií, ložní prádlo
Cena nezahrnuje: vratnou kauci 300 Eur / apartmán, pobytovou taxu cca 0,90 Eur / osoba/ den (děti do 13 let zdarma), komplexní pojištění, delegátský servis
zobrazit 3 termíny
Květen 2017
zobrazit 4 termíny
Červen 2017
zobrazit 5 termínů
Červenec 2017
zobrazit 4 termíny
Srpen 2017
zobrazit 5 termínů
Září 2017
zobrazit 1 termín
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Rezidence se nachází ve středisku Moliets. Letovisko Moliets patří k té pravé rodinné dovolené. Naleznete zde mnoho obchůdku, restaurací ale i cyklistických stezek. Rezidence se nachází cca 350 metrů od velké písečné pláže, ke které se dostanete po cestě píniovým hájem, a asi 200 metrů od prvních obchodů.

Doplňující informace :
pronajmutí TV: 30 - 40 Eur / týden

půjčení dětské postýlky, židličky, vaničky: 25 Eur / týden

internet na recepci: 5 Eur / den, 20 Eur / týden

příplatek za zvíře: 45 Eur / týden

možnost konečného úklidu: od 55 Eur

venkovní parkoviště zdarma


Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na emailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

Stravování

Vlastní.

Ubytování

Rezidence je vystavěna v typickém stylu oblasti Landes, tedy jednopatrové chalety s 8 apartmány, položené na kraji piniového lesa.


V rezidenci máte k dispozici recepci s wifi připojením za příplatek, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm (otevřený od poloviny května do konce září dle počasí), venkovní parkoviště, nehlídanou úschovnu kol.Byty jsou kompletně vybaveny.

Apartmán pro 5 osob – AP5 , cca 54 m 2 , plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s lůžkem, pokoj s manželskou postelí, pokoj s dvěma oddělenými lůžky, koupelna s WC, zahrádka.Apartmán pro 6 osob - terasa - AP6 , 47-51 m 2 , plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj, pokoj s manželskou postelí, pokoj s dvěma oddělenými lůžky, kabina s patrovou postelí, koupelna, WC.Apartmán pro 6 osob - zahrada - AP6+ , 47-51 m 2 , plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj, pokoj s manželskou postelí, pokoj s dvěma oddělenými lůžky, kabina s patrovou postelí, koupelna, WC.Apartmán pro 7 osob – AP7 , cca 54 m 2 , plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s lůžkem, pokoj s manželskou postelí, dva pokoje s oddělenými lůžky, koupelna, sprchový kout, WC, zahrádka.Apartmán pro 8 osob – AP8 , cca 60 m 2 , plně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrické plotýnky, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, 2 pokoje s oddělenými lůžky, koupelna, sprchový kout, WC, terasa.

 

→ Přejít na 22 termínů dovolené Atlantické pobřeží - Bleu Ocean ***
v cenách od 1 130 Kč do 6 010 Kč