Atlantické pobřeží - Les Terrasses de Fort Boyard ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Francie Poitou-Charentes Fouras
Ubytování: Les Terrasses de Fort Boyard
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7 nocí v apartmánu, spotřebu energií, ložní prádlo
Cena nezahrnuje: vratnou kauci 300 Eur / apartmán, pobytovou taxu cca 0,60 Eur / osoba/ den (děti do 13 let zdarma), komplexní pojištění, delegátský servis
zobrazit 3 termíny
Květen 2017
zobrazit 4 termíny
Červen 2017
zobrazit 5 termínů
Červenec 2017
zobrazit 4 termíny
Srpen 2017
zobrazit 5 termínů
Září 2017
zobrazit 1 termín
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Rezidence leží na poloostrově Fouras asi 25 km jižně od La Rochelle, naleznete zde na 5 km písečných pláží a 3 rybářské přístavy.

Náš názor: Výlety do La Rochelle – památky a jedinečné akvárium, Vaubanova pevnost Brouage, výlety lodí k pevnosti Boyard, Rochefort.

Doplňující informace :
koupelnové prádlo: 6 Eur / osoba

pronajmutí TV: 40 Eur / týden

půjčení dětské postýlky, židličky, vaničky: 25 Eur / týden

internet na recepci: 5 Eur / den, 20 Eur / týden

příplatek za zvíře: 45 Eur / týden

možnost konečného úklidu: od 55 Eur

venkovní parkoviště: zdarma

kryté parkoviště: 30 Eur / týden

Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na emailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

Stravování

Vlastní.

Ubytování

Kompletně zrenovovaná rezidence v roce 2012 se nalézá asi 40 metrů od pláže. Všechny obchody a ulice Rue de la Halle, kde najdete každodenní trh, se nacházejí cca 350 m od rezidence. Obě dvě budovy rezidence nabízí apartmány s balkonem a s výhledem na bazén.

Tato rezidence umožňuje svým klientům krásný výhled na ostrovy Aix a Oléron.

V rezidence je k dispozici recepce, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm (otevřen od poloviny května do konce září dle počasí), venkovní parkoviště zdarma, kryté za poplatek, úschovna kol, wifi připojení na apartmánech za příplatek.


K dispozici jsou kompletně vybavené byty. Jednotlivé byty se mohou lišit svým uspořádáním.

Studio pro 3 osoby - ST3 , cca 23 m 2 , obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kabina na spaní s jedním lůžkem, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna s WC.Studio pro 3 osoby s výhledem na moře nebo bazén - ST3M , cca 23 m 2 , obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kabina na spaní s jedním lůžkem, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna s WC.

Studio umožňuje výhled na moře nebo bazén.Apartmán pro 4 osoby - AP4 , cca 30 m 2 , obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.Apartmán pro 4 osoby s výhledem na moře nebo bazén - AP4M , cca 30 m 2 , obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.

Apartmán umožňuje výhled na moře nebo bazén.Apartmán pro 5 osob - AP5 , cca 38 m 2 , obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj v patře s dvěma lůžky, kabina na spaní s palandou, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.

Pokoje jsou typu mezanin.Apartmán pro 5 osob s výhledem na moře nebo bazén - AP5M , cca 38 m 2 , obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj v patře s dvěma lůžky, kabina na spaní s palandou, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.

Pokoje jsou typu mezanin.

Apartmán umožňuje výhled na moře nebo bazén.Apartmán pro 6 osob - AP6 , cca 48 m 2 , obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 2 pokoje s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.Apartmán pro 6 osob s výhledem na moře nebo bazén - AP6M , cca 48 m 2 , obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 2 pokoje s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.

Apartmán umožňuje výhled na moře nebo bazén.Apartmán pro 8 osob - AP8 , cca 52 m 2 , obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 2 pokoje s dvěma lůžky, pokoj v patře s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.

 

→ Přejít na 22 termínů dovolené Atlantické pobřeží - Les Terrasses de Fort Boyard ***
v cenách od 1 330 Kč do 5 840 Kč