Azurové pobřeží - La Marina ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Francie Francouzská riviéra Sanary sur Mer
Ubytování: La Marina
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7 nocí v apartmánu, spotřebu energií, ložní prádlo
Cena nezahrnuje: vratnou kauci cca 300 Eur / studio / apartmán, pobytovou taxu cca 1 Eur / osoba / den, komplexní pojištění, delegátské služby, dopravu
zobrazit 3 termíny
Květen 2017
zobrazit 4 termíny
Červen 2017
zobrazit 5 termínů
Červenec 2017
zobrazit 4 termíny
Srpen 2017
zobrazit 5 termínů
Září 2017
zobrazit 1 termín
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Rezidence je situována v piniovém lesíku asi 4 km od Sanary a 1 km od Bandol. První pláže jsou vzdáleny asi 800 metrů a jsou přístupné po cestičce pro pěší.

Náš názor: Skvělé místo k výletům po Azurovém pobřeží.

Doplňující informace : půjčení dětské postýlky, židličky a vaničky: 25 Eur / týden

TV za příplatek: 40 Eur / týden

příplatek za zvíře: 45 Eur / týden

možnost konečného úklidu: od 55 Eur

venkovní nehlídané parkoviště zdarma - 1 místo / apartmán

wifi připojení na recepci: 5 Eur / den, 20 Eur / týdenVšechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na emailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

Stravování

Vlastní.

Ubytování

2-patrová rezidence má k dispozici recepci, venkovní bazén (otevřený od dubna do konce září podle počasí), prádelna za příplatek, venkovní parkoviště zdarma (1 parkovací místo / apartmán), wifi připojení na recepci za příplatek.Naleznete zde kompletně vybavené byty.


Studio pro 4 osoby - ST4 , cca 24 m 2 , obývací pokoj se spaním pro 4 osoby, kompletně vybavený kuchyňský kout (lednice, elektrická deska, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, koupelna, oddělené WC, terasa.
Apartmán pro 4 osob - AP4 , cca 27-30 m 2 , obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí nebo patrovou postelí, kompletně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklo-keramická deska, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), koupelna, oddělené WC, terasa.Apartmány pro 6 osob - AP6 , cca 45-52 m 2 , obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, pokoj s palandou nebo oddělenými lůžky, kompletně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklo-keramická deska, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), koupelna, oddělené WC, terasa.

 

→ Přejít na 22 termínů dovolené Azurové pobřeží - La Marina ***
v cenách od 1 460 Kč do 7 620 Kč