Azurové pobřeží - Les Océanides ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Francie Francouzská riviéra La Londe-les-Maures
Ubytování: Les Océanides
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7 nocí v apartmánu, spotřebu energií
Cena nezahrnuje: vratnou kauci 300 Eur / apartmán / studio, pobytovou taxu cca 1,5 Eur / osoba / den, komplexní pojištění, delegátské služby, dopravu
zobrazit 3 termíny
Květen 2017
zobrazit 4 termíny
Červen 2017
zobrazit 5 termínů
Červenec 2017
zobrazit 4 termíny
Srpen 2017
zobrazit 5 termínů
Září 2017
zobrazit 1 termín
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Rezidence leží asi 400 metrů od široké písečné pláže, na úpatí Maurského pohoří, vzdálenost do Hyeres asi 15 km.

Náš názor: Doporučujeme výlety na kole v okolí nebo v Maurském pohoří, v okolí krásné pláže – Pellegrin asi 3 km, pláž Leoube 4 km, pláž Estagnol 6 km, pláž Brégancon 8 km. Možnost výletů na ostrovy Porquerolles, Port Cros, Ile du Levant.

Doplňující informace :
ložní prádlo 11 Eur / osoba

koupelnové prádlo 6 Eur / osoba

půjčení dětské postýlky, židličky, vaničky 25 Eur / týden (nutná rezervace předem)

příplatek za zvíře 50 Eur / týden

možnost konečného úklidu od 56 Eur

nehlídané venkovní parkoviště zdarma

TV za příplatek 40 Eur / týden

sauna a hammam 6 Eur / 30 minut

wifi připojení na pokoji 5 Eur / den, 20 Eur / týden


Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na emailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

Stravování

Vlastní. Možnost večeří a polopenze v restauraci v areálu rezidence.

Ubytování

K dispozici je recepce, dva venkovní bazény, tobogán, spa centrum (vše otevřené od dubna do konce září podle počasí), tenisový kurt, multifunkční sportovní hřiště, restaurace, snack bar u bazénu, sauna a hammam za příplatek (nutná rezervace), wifi připojení na apartmánech za příplatek, restaurace, bar u bazénu, venkovní parkoviště zdarma, prádelna za příplatek.Během letních prázdnin je připraven animační program pro děti ve věku 4 - 15 let a dospělé.V rezidenci jsou studia pro 2 osoby a apartmány pro 4 a 6 osob.


Studio pro 2 osoby - ST2, cca 23 m 2 , plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, lednice), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s dvěma lůžky, koupelna s WC, balkon nebo terasa.Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 34 m 2 , plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, lednice), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s dvěma lůžky, pokoj s manželskou postelí nebo s dvěma oddělenými lůžky, koupelna s WC, balkon nebo terasa, klimatizace v ložnici.Apartmán pro 6 osob - AP6, studio pro 2 osoby + apartmán pro 4 osoby, propojené apartmány.

 

→ Přejít na 22 termínů dovolené Azurové pobřeží - Les Océanides ***
v cenách od 1 360 Kč do 8 180 Kč