Azurové pobřeží - Les Parcs de Grimaud ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Francie Francouzská riviéra
Ubytování: Les Parcs de Grimaud
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7 nocí, spotřebu energií, ložní prádlo
Cena nezahrnuje: vratnou kauci cca 200 Eur / studio / apartmán, pobytovou taxu cca 1,50 Eur / osoba / den (děti do 13 let obvykle pobytovou taxu neplatí), komplexní pojištění, delegátské služby, dopravu, stravu
zobrazit 3 termíny
Květen 2017
zobrazit 4 termíny
Červen 2017
zobrazit 5 termínů
Červenec 2017
zobrazit 4 termíny
Srpen 2017
zobrazit 5 termínů
Září 2017
zobrazit 1 termín
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Středověká vesnička Grimaud je položena v pohoří Maures a na okraji zátoky Saint Tropez. Vzdálenost od Fréjus – Saint Raphael asi 35 km, od Nice asi 120 km. Vesnička Grimaud si zachovala svůj středověký charakter – dlážděné uličky, římský chrám a zřícenina středověkého hradu tvoří kouzelnou charakteristiku této vesničky, položené na kopečku situovaném nad zátokou Saint Tropez. Několik kilometrů dole naleznete součást městečka - světoznámý přístav Port Grimaud vystavěný dle architekta Francois Spoerry. Mezinárodní renomé Port Grimaud přitahuje každý rok tisíce návštěvníků, kteří se procházejí v těsné blízkosti jeho kanálů. Nejbližší písečné pláže v zátoce Saint Tropez jsou vzdáleny asi 3 km.

Náš názor: Pobyt s možností návštěv různých pláží v oblasti Saint Tropez až do Le Lavandou nebo v oblasti Sainte Maxime až Cannes.

Doplňující informace :
půjčení dětské postýlky a židličky cca 40 Eur / týden (nutná rezervace předem)

příplatek za zvíře cca 55 Eur / týden

možnost konečného úklidu od cca 52 Eur.


Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na mailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

Stravování

Vlastní.

Ubytování

Rezidence leží cca 500 m od pláže. Skládá se z několika malých 2- až 3-patrových budov vystavěných v typickém provensálském stylu.

K dispozici je recepce, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, venkovní parkoviště, bar, snack bar, malý obchůdek s potravinami, tenisový kurt, multifunkční hřiště, zázemí pro děti.Byty jsou kompletně vybaveny k pobytu u moře.Studio pro 5 osob - ST5 , cca 20-25 m 2 , kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, myčka, rychlovarná konvice, lednice vetšinou s malým mrazícím boxem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro dvě osoby a lůžko pro jednu osobu, spací kout s palandou, koupelna, většinou oddělené WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem, TV, trezor za příplatek.
Apartmán pro 5 osob - AP5 , cca 25-30 m 2 , kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, myčka, rychlovarná konvice, lednice vetšinou s malým mrazícím boxem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro dvě osoby a s jedním lůžkem, pokoj s manželskou postelí, koupelna, většinou oddělené WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem, TV, trezor za příplatek.Apartmán pro 7 osob - AP7 , cca 30-40 m 2 , kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, myčka, rychlovarná konvice, lednice vetšinou s malým mrazícím boxem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro dvě osoby a s jedním lůžkem, pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou, koupelna, většinou oddělené WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem, TV, trezor za příplatek.Apartmán pro 7 osob označený jako AP7+ se liší modernějším pojetím interiéru.

 

→ Přejít na 22 termínů dovolené Azurové pobřeží - Les Parcs de Grimaud ****
v cenách od 2 410 Kč do 10 800 Kč