Azurové pobřeží - Les Rivages du Parc ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Francie Francouzská riviéra Menton
Ubytování: Les Rivages du Parc
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7 nocí, spotřebu energií, ložní prádlo
Cena nezahrnuje: vratnou kauci 200 Eur / studio / apartmán, pobytovou taxu cca 1 Eur / osoba / den, komplexní pojištění, delegátské služby, dopravu
zobrazit 3 termíny
Květen 2017
zobrazit 4 termíny
Červen 2017
zobrazit 5 termínů
Červenec 2017
zobrazit 4 termíny
Srpen 2017
zobrazit 5 termínů
Září 2017
zobrazit 1 termín
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Rezidence je situována ve středisku Menton, které leží mezi Monakem a italskou hranicí. Tato 9-ti patrová rezidence se nachází v centru města poblíž pláže vzdálené cca 50 metrů, v blízkosti známého kasina a obchůdků. Rezidence má skvělou polohu na procházky historickým centrem Mentonu.

Náš názor: Ideální místo na pobyt spojený s poznáváním oblasti, hlavně střediska Mentonu a Monaka.

Doplňující informace : půjčení koupelnového prádla 5,5 Eur / osoba

půjčení dětské postýlky 25 Eur / týden

příplatek za zvíře cca 35 Eur / týdenVšechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na mailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

Stravování

Vlastní.

Ubytování

Rezidence se nachází v klidné části parku, asi 50 m od moře. Rezidence nabízí zcela zrekonstruované a klimatizované byty.


K dispozi je recepce s wifi připojením, úschovna zavazadel, kryté parkoviště za příplatek, wifi připojení za příplatek na apartmánech.

Byty jsou kompletně vybaveny k pobytu u moře.


Studio pro 3 osoby - ST3, cca 24 - 26 m 2 , plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka na nádobí, trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby a lůžko se spaním pro 1 osobu, koupelna s WC, TV.

Studia pro 3 osoby se nacházejí v přízemí nebo v prvním patře. Nemají balkon ani terasu. Některá mají výhled do parku.Studio pro 4 osoby - ST4, cca 25 m 2 , plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka na nádobí, trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kout na spaní s dvěma lůžky nebo s palandou oddělený pohyblivou stěnou od obývacího pokoje, koupelna s WC, TV, balkon.

Studia pro 4 osoby se nacházejí v druhém patře a výš, jsou orientována na západ (do parku) nebo na jih.Studio pro 5 osob - ST5, cca 26 - 30 m 2 , plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka na nádobí, trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kout na spaní s dvěma lůžky nebo s palandou oddělený pohyblivou stěnou od obývacího pokoje, kout na spaní s lůžkem pro 1 osobu, koupelna s WC, TV, balkon.

Studia pro 5 osob se nacházejí v druhém patře a výš, jsou orientována na západ (do parku), jih nebo sever.Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 26 - 30 m 2 , plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka na nádobí, trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, TV, balkon.

Apartmány pro 4 osoyby jsou orientovány sever.

 

→ Přejít na 22 termínů dovolené Azurové pobřeží - Les Rivages du Parc ***
v cenách od 2 690 Kč do 7 580 Kč