Protaras - Vrissiana Beach ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Kypr Kyperská republika
Ubytování: Vrissiana Beach
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a bezbečnostní taxy, palivové příplatky, transfery letiště - hotel - letiště, služby delegáta, pobytové taxy, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: případné navýšení palivového příplatku
zobrazit 24 termínů
Duben 2017
zobrazit 27 termínů
Květen 2017
zobrazit 27 termínů
Červen 2017
zobrazit 27 termínů
Červenec 2017
zobrazit 27 termínů
Srpen 2017
zobrazit 24 termínů
Září 2017
zobrazit 27 termínů
Říjen 2017
zobrazit 27 termínů
Listopad 2017
zobrazit 15 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: 4* oblíbený a zrenovovaný hotel s moderním designem se nachází v centru letoviska Protaras, kde najdete mnoho obchodů, restaurací a barů.

Vybavení: Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace u bazénu, koktejl bar, lobby bar, kavárna, konferenční místnost a obchod se suvenýry. K venkovnímu vybavení patří bazén, dětské brouzdaliště, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu. Za poplatek tenis s osvětlením, sauna, parní lázně, masáže. Zdarma fitness, volejbal, šipky, stolní tenis, kuželky. Hotel pořádá obvykle v hlavní sezóně pro děti i dospělé různé animační programy, kyperské a mezinárodní večery.

Náš názor: Příjemný hotel vyšší kategorie je vhodný pro všechny věkové skupiny i pro rodiny s dětmi, které ocení blízkost pláže a centra s možností zábavy. Hotel jistě uspokojí i náročné klienty.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze, All inlcusive.

Ubytování

Vybavení pokoje : Všechny pokoje jsou v zařízené v kyperském stylu, zařízených pokojů má koupelnu, WC, sprchuvysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, trezor, hudební kanál, LCD TV/sat., set na přípravu kávy nebo čaje, minibar za poplatek a balkon.

 

→ Přejít na 225 termínů dovolené Protaras - Vrissiana Beach ****
v cenách od 25 390 Kč do 72 790 Kč