Protaras - Sunrise Beach ****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Kypr Kyperská republika
Ubytování: Sunrise Beach
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a bezbečnostní taxy, palivové příplatky, transfery letiště - hotel - letiště, služby delegáta, pobytové taxy, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: případné navýšení palivového příplatku
zobrazit 24 termínů
Duben 2017
zobrazit 27 termínů
Květen 2017
zobrazit 27 termínů
Červen 2017
zobrazit 27 termínů
Červenec 2017
zobrazit 27 termínů
Srpen 2017
zobrazit 24 termínů
Září 2017
zobrazit 27 termínů
Říjen 2017
zobrazit 27 termínů
Listopad 2017
zobrazit 15 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: 4* hotel je situován v subtropickém zahradě přímo u nádherné písčité pláže v centru střediska Protaras. Je zde velké množství zábavných možností, restaurace, bary, obchody a diskotéky.

Vybavení: Prostorná vstupní hala s recepcí, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary, snack-bar u bazénu a na pláži, krytý bazén, bazén s vířivkou, velký členitý bazén, dětský bazén, centrum zdraví, kadeřnický salón, obchod se suvenýry a konferenční místnost, tělocvična, stolní tenis, volejbal, basketbal, 2 tenisové kurty ( pronájem raket za poplatek ), animační programy pro děti i dospělé, zábavné programy. Za popletek parní lázeň, masáže, vodní sporty na pláži.

Náš názor: Uspokojí i potřeby náročného klienta, vysoký standard služeb, předností hotelu je výborná poloha a nádherná pláž s jemným pískem, která je díky pozvolnému vstupu do moře vhodná i pro děti.

Stravování

Polopenze formou bufetu s možností dokoupení plné penze.

Ubytování

Vybavení pokoje : Luxusně zařízené 2-lůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, telefon, televizor, mini-bar, balón s výhledem do krajiny, za příplatek s výhledem na moře.

 

→ Přejít na 225 termínů dovolené Protaras - Sunrise Beach ****
v cenách od 23 190 Kč do 52 990 Kč