Protaras - Crystal Springs Beach ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Kypr Kyperská republika
Ubytování: Crystal Springs Beach
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a bezbečnostní taxy, palivové příplatky, transfery letiště - hotel - letiště, služby delegáta, pobytové taxy, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: případné navýšení palivového příplatku
zobrazit 24 termínů
Duben 2017
zobrazit 27 termínů
Květen 2017
zobrazit 27 termínů
Červen 2017
zobrazit 27 termínů
Červenec 2017
zobrazit 27 termínů
Srpen 2017
zobrazit 24 termínů
Září 2017
zobrazit 27 termínů
Říjen 2017
zobrazit 27 termínů
Listopad 2017
zobrazit 15 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: 4* velmi oblíbený a zrenovovaný hotel s příjemnou atmosférou se nachází mezi známými letovisky Paralimni a Protaras, je obklopený unikátní subtropickou botanickou zahradou, plnou nádherných květin a keřů, která vede až přímo ke klidnému mořskému pobřeží a pláži.

Vybavení: Recepce, velmi vkusně zařízená vstupní hala, salónek, minimarket, obchůdek se suvenýry, internetový koutek za poplatek, konferenční sál, venkovní bar, vnitřní a venkovní restaurace s terasou s pěkným výhledem, snackbar, velká zahrada a parkoviště. Bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a v zahradě zdarma, miniklub pro děti, fitness centrum, boccia, volejbal a stolní tenis - zdarma, tenis za poplatek. Sauna, masáže za poplatek, vodní volejbal, vodní pólo. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek, osušky na pláž zdarma. Hotel pořádá obvykle v hlavní sezóně pro děti i dospělé různé animační programy, kyperské a mezinárodní večery.

Náš názor: Vysoký standard služeb, předností hotelu je výborná poloha a nádherná pláž s jemným pískem, která je díky pozvolnému vstupu do moře vhodná i pro děti.

Stravování

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení All inclusive.

Ubytování

Vybavení pokoje : V hotelovém areálu, kde je hlavní budova a zahradní blok. Všechny standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí nebo výhledem na moře za příplatek, trezor na pokoji za příplatek.

 

→ Přejít na 225 termínů dovolené Protaras - Crystal Springs Beach ****
v cenách od 24 590 Kč do 41 090 Kč