Larnaca - Lordos Beach ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Kypr Kyperská republika
Ubytování: Lordos Beach
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a bezbečnostní taxy, palivové příplatky, transfery letiště - hotel - letiště, služby delegáta, pobytové taxy, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: případné navýšení palivového příplatku
zobrazit 24 termínů
Duben 2017
zobrazit 27 termínů
Květen 2017
zobrazit 27 termínů
Červen 2017
zobrazit 27 termínů
Červenec 2017
zobrazit 27 termínů
Srpen 2017
zobrazit 24 termínů
Září 2017
zobrazit 27 termínů
Říjen 2017
zobrazit 27 termínů
Listopad 2017
zobrazit 15 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: 4* hotel je v blízkosti 5* hotelu Golden Bay, jeho chloubou je krásná, velká zahrada, v?blízkosti hotelu je prome­náda, taverny, bary, zastávka linkového busu do Larnacy.

Vybavení: Rozlehlá hala s recepcí a směnárnou, kon­ferenční sál, místnost s internetem, kavárna, restaurace a bary v zahradě, vyhlídková terasa, bazény s kaskádami, vodopádem a můstky, dětský bazén se skluzavkou, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, krytý bazén, tělocvična, tenisový kurt, volejbal, stolní tenis, sauna, masáže, solárium, biliár, centrum vodních sportů. V ?hotelu se konají různé společenské akce, kabaret, živá hudba. Hotel zajišťuje hlídání dětí.

Náš názor: Nejoblíbenější hotel, vynikající služby i cenová dostupnost, doporučujeme včasnou rezervaci, ideální i pro rodiny s dětmi.

Stravování

Polopenze formou bufetu s možností dokoupení plné penze.

Ubytování

Vybavení pokoje : 2-lůžkové pokoje s možností až 2?přistýlek, palanda pro děti, všechny pokoje mají boční výhled na moře, přímý výhled za poplatek, kompletní příslušenství, klimatizace, balkón, rádio, SAT-TV, domácí video, plážové osušky.

 

→ Přejít na 225 termínů dovolené Larnaca - Lordos Beach ****
v cenách od 23 790 Kč do 40 790 Kč