Agia Napa - So White Boutigue Suites *****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Kypr Kyperská republika
Ubytování: So White Boutigue Suites
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a bezbečnostní taxy, palivové příplatky, transfery letiště - hotel - letiště, služby delegáta, pobytové taxy, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: případné navýšení palivového příplatku
zobrazit 24 termínů
Duben 2017
zobrazit 27 termínů
Květen 2017
zobrazit 27 termínů
Červen 2017
zobrazit 27 termínů
Červenec 2017
zobrazit 27 termínů
Srpen 2017
zobrazit 24 termínů
Září 2017
zobrazit 27 termínů
Říjen 2017
zobrazit 27 termínů
Listopad 2017
zobrazit 15 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Nový, 5* butikový hotel So White Boutiques Suites se nalézá přímo na slavné pláži Golden Beach v živém letovisku Agia Napa. Jedinečný běloskvoucí design architektury tohoto unikátního hotelu vás okamžitě okouzlí svou krásnou jednoduchostí, luxusní apartmá si vás pak získají svým pohodlím.

Vybavení: Hotel nabízí recepci, směnárnu, terasu s barem, v hotelu najdeme trojici výborných restaurací: hlavní bufetovou, plážovou s pěkným výhledem a také vyhlášenou japonskou restauraci a sushi bar, dále pak krásný, barevně osvětlený plavecký bazén, lázeňské centrum nabízející masáže a jiné procedury. Možnosti zábavy zahrnují plavání, squash, kulečník, stolní tenis, relaxaci při masáži v lázních nebo vodní sporty na pláži.

Náš názor: Hotel určený pro náročné klienty, kteří požadují kombinaci špičkového designu, příjemného prostředí, vynikajících služeb a soukromí.

Stravování

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Ubytování

Vybavení pokoje : Je zde šest desítek luxusních apartmánů, které okamžitě zaujmou neobvyklým designem, nabízejí výhled na bazén či do vnitrozemí. Jejich bohatá výbava čítá kuchyňku, klimatizaci, SAT-TV, telefon, kávovar, vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránku, minibar se zpoplatněnou konzumací nápojů a krásnou koupelnu s vyhřívanou podlahou a masážní sprchou. K dispozici jsou také apartmá s vlastní vířivkou nebo bazénkem.

 

→ Přejít na 225 termínů dovolené Agia Napa - So White Boutigue Suites *****
v cenách od 29 890 Kč do 66 290 Kč