Agia Napa - Anmaria Beach ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Kypr Kyperská republika
Ubytování: Anmaria Beach
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a bezbečnostní taxy, palivové příplatky, transfery letiště - hotel - letiště, služby delegáta, pobytové taxy, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: případné navýšení palivového příplatku
zobrazit 24 termínů
Duben 2017
zobrazit 27 termínů
Květen 2017
zobrazit 27 termínů
Červen 2017
zobrazit 27 termínů
Červenec 2017
zobrazit 27 termínů
Srpen 2017
zobrazit 24 termínů
Září 2017
zobrazit 27 termínů
Říjen 2017
zobrazit 27 termínů
Listopad 2017
zobrazit 15 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: 4* hotel se nachází v zahradě, nedaleko centra města Agia Napa. V okolí jsou restaurace, obchody a velké množství zábavních možností. Vzdálenost od letiště 45 km, v blízkosti hotelu je vodní park. Na nejvyhledávanější pláž ostrova Nissi Bay se dostanete po 20-ti minutové procházce.

Vybavení: Moderní hotel, ve kterém je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, restaurace, kavárna, několik barů, konferenční místnost, internet, obchod se suvenýry. Velký venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, fitness centrum, masáže, sauna, jacuzzi, tenisové kurty, dětské hřiště, animační programy, zábavné večery, živá hudba. V rámci all inclusive zdarma vybavení na tenis, stolní tenis.

Náš názor: Pláž u hotelu je písečno-skalnatá s vybudovanými písečnými brázdami, proto klientům doporučujeme obuv do vody, vhodné pro mladé páry a milovníky večerních procházek.

Stravování

Polopenze formou bufetu s možností dokoupení All inclusive.

Ubytování

Vybavení pokoje : Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek, pokoje s klimatizací, vlastním soc.zařízením, TV-SAT, rádio, vysoušeč vlasů, telefon, minibar a balkon.

 

→ Přejít na 225 termínů dovolené Agia Napa - Anmaria Beach ****
v cenách od 23 490 Kč do 62 690 Kč