Vietnam - Phu Quoc, La Veranda Resort ****, Vietnam-Phu Quoc

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Vietnam Jižní Vietnam Phu Quoc
Ubytování: La Veranda Resort ****, Vietnam-Phu Quoc
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou přepravu Praha - Saigon - Praha
letištní taxy
veškeré transfery, při variantě Phu Quoc včetně místních přeletů
1x ubytování se snídaní v hotelu 3* v Sajgonu
6x ubytování se snídaní v letovisku dle výběru
asistenci místní partnerské kanceláře v anglickém jazyce
Cena nezahrnuje: vízum do Vietnamu 950,- Kč
pojištění léčebných výloh
fakultativní výlety
spropitné
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
zobrazit 4 termíny
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

snídaně

Ubytování

Vybavení pokojů : prostorné pokoje mají francouzské koloniální zařízení a interiér, který zahrnuje tmavé dřevo a mozaikové obklady. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu s výhledem do zahrady nebo na pláž. Klimatizace, satelitní TV, telefon, trezor, minibar, DVD přehrávač, fén, zařízení k přípravě kávy a čaje, terasa či balkon. V koupelně oddělená vana i sprchový kout. Možnost připojení k internetu.

Popis

PHU QUOC - největší vietnamský ostrov ležící v Thajském zálivu, jen 18 km od pobřeží Kambodži. Délka ostrova od severu k jihu je cca 50 km a celková plocha zaujímá 585 km2. Phu Quoc je vzdálen od pevniny Vietnamu 50 km a let z Ho Chi Minh City (Saigon) trvá cca 50 min. Ostrov je známý pro své pláže s jemným bílým pískem a klidným mořem. Řadí se k nejlepším místům k potápění ve Vietnamu. Na západním pobřeží se mimo jiné nachází i hlavní pláž ostrova „Long Beach”, proto se zde také soustředí nejvíce hotelů a resortů. Kromě pláží láká návštěvníky ostrova také Národní park s více než 1.100 druhů rostlin a přes 200 druhů zvířat.

Čtyřhvězdičkový La Veranda Resort Phu Quoc - MGallery Collection se nachází uprostřed tropické zahrady na ostrově Phu Quoc a má podobu francouzské přímořské vily. Celková kapacit nabízí: 43 pokojů, z toho 6 suitů. Situován je 4 km od letiště na ostrově

Pláž: písečná pláž u hotelu

Vybavení: recepce, “ Pepper Tree“ - hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní a výhledem do zahrady a na pláž. „La Jardin“ - restaurace s pizzou a středomořskými specialitami, lounge bar.

Sport a zábava: lázně a wellness, vířivka, knihovna, rybaření, masáže, gril, potápění, šnorchlování, venkovní bazén, stolní tenis. Vodní sporty na pláži za poplatek - jízdy na banánu, vodní skútry, kajaky, šnorchlování, potápění, výlety na lodích), půjčovna jízdních kol.

Program zájezdu

2. den

SAIGON: Přílet do Saigonu, transfer z letiště do hotelu v Saigonu. Nocleh.

3. den

SAIGON – PHU QUOC: Snídaně. Transfer na letiště v Saigonu, přelet na ostrov Phu Quoc. Transfer do hotelu, ubytování.

4. den

PHU QUOC: Pobyt u moře, relaxace, koupání, opalování, prostor pro využití některého z fakultativních výletů. Pláže na ostrově jsou nádherné, a jelikož leží v Thajském zálivu, mají odlišný charakter než jiné vietnamské pláže. Phu Quoc si oblíbí nejen milovníci relaxace na pláži, ale i vyznavači šnorchlování.

9. den

PHU QUOC - SAIGON: Transfer na letiště, odlet přes Saigon do Prahy.

 

→ Přejít na 10 termínů dovolené Vietnam - Phu Quoc, La Veranda Resort ****, Vietnam-Phu Quoc
v cenách od 63 990 Kč