Vietnam - Phu Quoc, Mango Bay Phu Quoc Resort ***, Vietnam-Phu Quoc

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Vietnam Jižní Vietnam Phu Quoc
Ubytování: Mango Bay Phu Quoc Resort ***, Vietnam-Phu Quoc
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou přepravu Praha - Saigon - Praha
letištní taxy
veškeré transfery, při variantě Phu Quoc včetně místních přeletů
1x ubytování se snídaní v hotelu 3* v Sajgonu
6x ubytování se snídaní v letovisku dle výběru
asistenci místní partnerské kanceláře v anglickém jazyce
Cena nezahrnuje: vízum do Vietnamu 950,- Kč
pojištění léčebných výloh
fakultativní výlety
spropitné
zobrazit 3 termíny
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

PHU QUOC - největší vietnamský ostrov ležící v Thajském zálivu, jen 18 km od pobřeží Kambodži. Délka ostrova od severu k jihu je cca 50 km a celková plocha zaujímá 585 km2. Phu Quoc je vzdálen od pevniny Vietnamu 50 km a let z Ho Chi Minh City (Saigon) trvá cca 50 min. Ostrov je známý pro své pláže s jemným bílým pískem a klidným mořem. Řadí se k nejlepším místům k potápění ve Vietnamu. Na západním pobřeží se mimo jiné nachází i hlavní pláž ostrova „Long Beach”, proto se zde také soustředí nejvíce hotelů a resortů. Kromě pláží láká návštěvníky ostrova také Národní park s více než 1.100 druhů rostlin a přes 200 druhů zvířat.

Eco resort na pláži s důrazem na soulad s přírodou. Od roku 2006 podporuje resort Mango Bay organizaci na ochranu divoké přírody – „Wildlife at Risk“ a pomáhá tak k zachování biodiverzity ve Vietnamu. Majitelé tento hotel provozují s ohledem na zachování přírodních zdrojů pro budoucí generace. Resort disponující 40 bungalovy rozesetými podél 700 m pláže se rozkládá na 20 ha lesa a zahrady. Město Duong Dong je vzdáleno cca 7 km a hotel do něj poskytuje denně bezplatný shuttle bus, transfer z letiště trvá cca 30 min.

Pláž: písečná pláž přímo u resortu

Vybavení: restaurace, bar. Možnost bezplatného Wifi připojení. Aktivity a zábava: wellnes centrum na pláži (masáže, aromaterapie).

Sport a zábava: badminton, volejbal, petangue, kriket, lekce vaření, exkurze, možnost zapůjčení vybavení na šnorchlování, kajaky a kanoe

Stravování

snídaně

Ubytování

Vybavení pokojů : bungalovy postavené z přírodních materiálů s doškovou střechou. Verandah pokoje (30 m2) směrované k moři jsou vybaveny stropním ventilátorem, chladícím boxem a terasou. K dispozici další typy nadstandardních bungalovů, které mohou mít venkovní koupelnu.

Program zájezdu

2. den

SAIGON: Přílet do Saigonu, transfer z letiště do hotelu v Saigonu. Nocleh.

3. den

SAIGON – PHU QUOC: Snídaně. Transfer na letiště v Saigonu, přelet na ostrov Phu Quoc. Transfer do hotelu, ubytování.

4. den

PHU QUOC: Pobyt u moře, relaxace, koupání, opalování, prostor pro využití některého z fakultativních výletů. Pláže na ostrově jsou nádherné, a jelikož leží v Thajském zálivu, mají odlišný charakter než jiné vietnamské pláže. Phu Quoc si oblíbí nejen milovníci relaxace na pláži, ale i vyznavači šnorchlování.

9. den

PHU QUOC - SAIGON: Transfer na letiště, odlet přes Saigon do Prahy.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Vietnam - Phu Quoc, Mango Bay Phu Quoc Resort ***, Vietnam-Phu Quoc
v cenách od 52 990 Kč