Zahradnická výstava IGA, Berlín a Postupim **

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Německo
Strava: Snídaně
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 2 noci se snídaní v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), dopravu
autobusem, průvodce
Cena nezahrnuje: Komplexní pojištění 90 Kč
Vstupy: 40 EUR
zobrazit 1 termín
Duben 2017
zobrazit 1 termín
Květen 2017
zobrazit 1 termín
Červen 2017
zobrazit 1 termín
Červenec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Nástup možný na trase Č. Budějovice, Praha, Ústí n.Labem.

Program zájezdu

1. den

Časně ráno odjezd. Celodenní návštěva Mezinárodní zahradnické výstavy IGA Berlín 2017, která bude zahradní a květinovou událostí roku. Na 103 hektarech navštívíte tematické zahrady z celého světa. Mottem výstavy je slogan „Více z barev“ a Vás čeká pestrý koktejl květin, krajiny a nápadů. Výstava trvá od 13. dubna do 15. října. Večer ubytování. Nocleh.

2. den

Snídaně. Možnost individuální návštěvy IGA 2017 nebo celodenní prohlídka Berlína. Okružní jízda centrem města se zastávkami: od mostu Oberbaumbrücke, kolem East Side Gallery, přes Alexanderplatz s Televizní věží, náměstí Gendarmenmarkt (Französischer a Deustcher Dom), zastávka u Checkpoint Charlie (legendární přechod mezi Východem a Západem), dále kolem Postupimského náměstí a Braniborské brány ke Sloupu Vítězství, zastávka u zámku Charlottenburg, třída Kurfürstendam a vybombardovaný kostel Kaiser-Wilhelm- Gedächtnis. Pauza na oběd. Přejezd metrem k Říšskému sněmu, procházka od Zemského sněmu, kolem Braniborské brány, po třídě Unter den Linden kolem Berlínského dómu na Alexanderplatz (Rudá radnice, Televizní věž) a do nejstarší čtvrti Nikoliaviertel. Volný čas na nákupy či návštěvu muzeí a Televizní věže. Večer doporučujeme návštěvu jedinečné show „The ONE“ ve vyhlášeném Friedrichstadtpalast. Nocleh.

3. den

Snídaně. Prohlídka Postupimi, návštěva zámku Cecilienhof – místo konání postupimské konference, zastávka v ruské čtvrti Alexandrovka s pravoslavným kostelem a dřevěnými stavbami, zastávka u Braniborské brány. Návštěva rokokového zámečku Sanssouci známého především díky nádhernému parku (UNESCO), fotopauza u Staré radnice, Zemského sněmu a kostela sv. Mikuláše. Podvečer odjezd. Návrat ve večerních hodinách.

 

→ Přejít na 4 termíny dovolené Zahradnická výstava IGA, Berlín a Postupim **
v cenách od 3 990 Kč do 4 290 Kč