Londýn - letecky

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Velká Británie
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou přepravu Praha – Londýn – Praha
2 kabinová zavazadla (jedno příruční - malé, druhé do 10 kg)
letištní taxy
transfer z/na hotel
4x (*3x) ubytování v hotelu v Londýně (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
4x (*3x) snídani
průvodce
zobrazit 1 termín
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Zájezd do Londýna s možností návštěvy městečka a zámku Windsor - svědka tisícileté historie ostrovního království. Londýn to je pevnost Tower a Tower Bridge, královské sídlo v Buckinghamském paláci, Big Ben, katedrála sv. Pavla, rušná Oxford Street, blikající Piccadilly Circus, ale i populární London Eye a fantastická muzea. Poznejte s námi atmosféru světové metropole.

Program zájezdu

1. den

Odlet s průvodcem z Prahy do LONDÝNA. Transfer na hotel a první seznámení s městem. Od Londýnského oka se přes Westminter Bridge vydáme k budově Parlamentu (UNESCO) se slavným Big Benem, pokračujeme kolem Westminsterského opatství (UNESCO) na vládní třídu Whitehall. Projdeme kolem sídla premiéra Downing Street, Horse Guards na Trafalgarské náměstí - turistický střed Londýna se sochou admirála Nelsona.

2. den

Přejezd místní dopravou do centra. Prohlídka West Endu, Leicester Square, Čínská čtvrť a Picadilly Circus. Dále Green Park, Buckinghamský palác a Covent Garden. Odpoledne možnost návštěvy Národní Galerie, Londýnského oka, Britského muzea či jiné muzejní/galerijní instituce. Večer prohlídka Albertopole, oblasti mimořádně majestátního charakteru. Procházka kolem Royal Albert Hall, Royal College of Music, Imperial College of London až k muzejnímu trojúhelníku (Přírodovědecké muzeum, Muzeum vědy, Victoria and Albert Museum).

3. den

Fakultativní výlet do městečka WINDSOR, projdeme viktoriánským nádražím, zastavíme u místní radnice, dílo Ch. Wrena, ukážeme si Long Walk a dojdeme k prohlídce Windsorského zámku, který již téměř tisíc let slouží jako sídlo britských králů a královen. Odpoledne návrat do Londýna, osobní volno nebo dle zájmu další část prohlídky s průvodcem. Den je možné strávit individuálně v Londýně, návštěvy muzeí a dalších památek, dle osobního zájmu.

4. den

Druhá část prohlídky LONDÝNA, návštěva pevnosti Tower (UNESCO), most Tower Bridge, procházka čtvrtí Southwark, most Millenium Bridge, barokní katedrála sv. Pavla. V podvečer Královská čtvrť Greenwich. Od lodi Cutty Sark a kolem Old Royal Naval College se dostaneme do parku, kterým prochází nultý poledník (UNESCO). Od Královské observatoře se nabízí jedinečný výhled na město. Místo čtvrti Greenwich individuálně Oxford Street, nákupy, osobní volno.

5. den

Po snídani volno a dle let. řádu transfer na letiště, odlet do ČR.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Londýn - letecky
v cenách od 11 990 Kč