Londýn, Windsor a Hampton Court ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Velká Británie
Strava: Snídaně
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 2 noci se snídaní v hotelu 3* (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), zpáteční Eurotunnel nebo trajekt, dopravu luxusním autobusem, průvodce
Cena nezahrnuje: Lístky na městskou dopravu v Londýně, komplexní pojištění 150 Kč
Vstupy: 60 GBP
zobrazit 1 termín
Červenec 2017
zobrazit 1 termín
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Program zájezdu

1. den

Odjezd odpoledne. Noční transfer přes Německo, Belgii a Francii.

2. den

Ranní Eurotunnel nebo trajekt do Anglie. Pěší prohlídka nejvýznamnějších památek metropole – park Greenwich, kde se nalézá královská observatoř s nultým poledníkem, přejezd MHD k pevnosti Tower, majestátní most Tower Bridge. Procházka finančním centrem City ke katedrále Sv. Pavla. Na závěr dnes návštěva Covent Garden. Ubytování a nocleh.

3. den

Snídaně. Bývalý královský palác Hampton Court, přezdívaný často jako „anglické Versailles.” Zámek je spjat s králem Jindřichem VIII. V komplexu můžete obdivovat královské komnaty, tudorovské kuchyně, velkou halu nebo překrásnou kapli. Palác je obklopen rozlehlými zahradami, kde se nachází známý labyrint ze živého plotu. Procházka rekonstruovanými palácovými zahradami bude velmi příjemných zážitkem na tomto historickém místě. Přejezd na prohlídku královského hradu Windsor, jedné z oficiálních rezidencí královské rodiny, gotická kaple sv. Jiří, kde jsou pochováni někteří angličtí králové. Na závěr dne pěší procházka městečkem Eton, které je proslaveno elitní chlapeckou kolejní školou Eton College založenou v 15. století králem Jindřichem VI. Možnost posezení v některém místním baru nebo restauraci. Návrat na ubytování. Nocleh.

4. den

Snídaně. Pokračování v prohlídce Londýna. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Odpoledne individuální volno – londýnská oblast Soho s čínskou čtvrtí, možnost projížďky na Londýnském oku nebo návštěva muzea Madame Tussaud’s nebo dalších muzeí. Večerní odjezd. Noční Eurotunnel nebo trajekt do Francie.

5. den

Návrat odpoledne.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Londýn, Windsor a Hampton Court ***
v cenách od 6 490 Kč