Londýn a Harry Potter **

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Velká Británie
Strava: Snídaně
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 2 noci v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 1 snídaně, dopravu luxusním autobusem, průvodce
Cena nezahrnuje: Warner Bros Studio - Harry Potter - nad 16 let 1290 Kč, 5-15 let 980 Kč, do 5 let zdarma v doprovodu dospělé osoby, Muzeum Madame Tussaud´s - nad 16 let 900 Kč, 4-15 let 760 Kč, komplexní pojištění 120 Kč
Vstupy: 25 GBP
zobrazit 1 termín
Červen 2017
zobrazit 1 termín
Srpen 2017
zobrazit 1 termín
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Program zájezdu

1. den

Odjezd z ČR ráno. Nocleh ve Francii.

2. den

Ranní Eurotunnel do Anglie. Návštěva Warner Bros Studio v Leavesdeanu, jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o Harry Potterovi, místa kde se natáčela nejúspěšnější filmové série všech dob. Budete mít zde čest poznat zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednolitvých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami. Odpoledne v Londýně. Možná návštěva muzeí podle zájmu – děti jistě rády navštíví muzeum voskových figurín Madame Tussaud’s nebo Britské národní muzeum. Ubytování. Nocleh.

3. den

Snídaně. Celodenní Londýn na ochutnávku. Bezpečnostní pauza autobusu. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Odpoledne individuální volno, možná návštěva muzeí a atrakcí podle zájmu – Londýnsko oko, akvárium a další. Možnost fakultativní večeře. Večerní odjezd. Noční Eurotunnel do Francie.

4. den

Návrat odpoledne.

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Londýn a Harry Potter **
v cenách od 4 990 Kč