Advent a předvánoční nákupy v Londýně **

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Velká Británie
Strava: Snídaně
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 2 noci se snídaní v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), dopravu luxusním autobusem, Eurotunnel nebo trajekt, průvodce
Cena nezahrnuje: Lístky na městskou dopravu v Londýně, kompelxní pojištění 150 Kč
Vstupy: 35 GBP
zobrazit 1 termín
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Program zájezdu

1. den

Odjezd večer. Noční transfer.

2. den

Ranní Eurotunnel nebo trajekt do Anglie. Londýn – pěší prohlídka nejvýznamnějších památek metropole – park Greenwich, kde se nalézá královská observatoř s nultým poledníkem, přejezd MHD k pevnosti Tower, majestátní most Tower Bridge. Procházka finančním centrem City ke katedrále Sv. Pavla. Na závěr dne návštěva Covent Garden, kde si užijeme atmosféru vánočních nákupů. Ubytování a nocleh.

3. den

Snídaně. Pokračování v prohlídce vánočního Londýna. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Možnost návštěvy muzeí – Přírodovědecké muzeum, Muzeum vědy, Victoria and Albert Museum. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Individuální volno – adventní trhy v oblasti Hyde parku, vánoční nákupy na proslulých obchodních třídách Oxford Street a Regent Street, kde naleznete všechny světoznámé značky. Návrat na hotel. Nocleh.

4. den

Snídaně. Pokračování v prohlídce Londýna. Možnost návštěvy Britského muzea, Národní galerie. Možnost projížďky na Londýnském oku nebo návštěva muzea Madame Tussaud’s, případně pokračování nákupů. Fakultativně večeře v čínské čtvrti. Večerní vánoční atmosféra na Trafalgar Square. Večer odjezd na noční Eurotunnel nebo trajekt.

5. den

Návrat po poledni do ČR.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Advent a předvánoční nákupy v Londýně **
v cenách od 6 490 Kč