Letní toulky smaragdovým Irskem **

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Irsko
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 7 nocí se snídaní v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 3x večeře (2. - 4. den), leteckou přepravu Praha-Dublin-Praha, letištní a bezpečnostní taxy (2500 Kč), peůvodce, dopravu autobusem a výlety
Cena nezahrnuje: 3x večeře 1590 Kč, komplexní pojištění 240 Kč
Vstupy: 80 EUR
zobrazit 1 termín
Červenec 2017
zobrazit 1 termín
Srpen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Zájezd ve spolupráci s partnerskou CK.

Program zájezdu

1. den

Odlet z Prahy do Dublinu. Transfer do hotelu a ubytování. Nocleh.

2. den

Snídaně. První zastávkou bude bývalé královské a církevní místo Rock of Cashel, které uchvacuje pohádkovými věžičkami. Poté přejezd ke Cahir Castle - typický irský hrad ze 13. století. Na závěr dne zastávka v kouzelné vesničce Adare s domečky s doškovými střechami. Ubytování. Nocleh.

3. den

Snídaně. Celodenní okružní cesta po známém Ring of Kerry na poloostrově Iveragh s panoramatickými zastávkami. Krátká vycházka v NP Killarney po zahradách panství Mucross house. Návrat na nocleh.

4. den

Snídaně. Celodenní okružní jízda po poloostrově Dingle se zastávkou ve stejnojmenném rybářském městečku. Při projížďce podél rozeklaného pobřeží lze obdivovat dech beroucí výhledy na Atlantický oceán. Prohlídka Gallarus oratoře, která je jednou z nejpůsobivějších raně křesťanských památek. Návrat na nocleh.

5. den

Snídaně. Krátký trajekt přes řeku Shannon a putování krásnými přírodními scenériemi hrabství Clare povede ke známým Mohérským útesům. Jízda podél pobřeží a zastávka v oblasti národního parku The Burren u vápencové jeskyně Ailwee Cave s ochutnávkou irských sýrů. Ubytování. Nocleh.

6. den

Snídaně. Centrum irského západu Galway s moderní katedrálou. Průjezd národním parkem Connemara, který je proslulý nádhernou přírodou a connemarskými poníky. V případě příznivého počasí lze uskutečnit krátkou procházku. Návštěva panství Kylemore Abbey s upravenou zahradou a jezerem. Návrat na nocleh.

7. den

Snídaně. Návštěva palírny Kilbeggan, kde Vás seznámí s historií a výrobou, a budete moci ochutnat zlatavě jantarovou irskou whiskey. Prohlídka nejznámějších míst hlavního města Irska Dublinu - Trinity College, hrad, katedrála sv. Patrika a Temple Bar plný irských hospůdek. Ubytování. Nocleh.

8. den

Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Letní toulky smaragdovým Irskem **
v cenách od 26 990 Kč