Slovinsko, nejkrásnější jeskyně a mořské lázně ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Slovinsko
Strava: Polopenze
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 3 noci v hotelu Vila Park 3* (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 3x polopenze (snídaně, večeře) ve vedlejším hotelu Histerion 4*, 3denní vstup do Laguna Bernardin, dopravu luxusním autobusem, průvodce
Cena nezahrnuje: Komplexní pojištění 180 Kč
Vstupy: 50 EUR
zobrazit 1 termín
Září 2017
 

Popis zájezdu

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve večerních hodinách. Noční přejezd.

2. den

Návštěva jednoho z nejkrásnějších hradů Slovinska – Sněžníku. Romantický hrad ukrytý v lesích s původními interiéry a mobilářem, anglický park s rybníkem. Vesnička Socerb s jedinečnou vyhlídkou na terstský záliv. Návštěva podzemního jeskynního chrámu sv. Socerba. Pokračujeme do Hrastovlje, kde se nachází opevněný kostel s unikátní malbou s výjevy Genesis (Tanec smrti). Ubytování v Portoroži. Nocleh.

3. den

Výlet lodí do starého historického města Izoly. Po návratu relaxace v lázních Laguna Bernardin (wellness bazény s vyhřívanou mořskou vodou a vířivkami). Večerní návštěva města Piran, které se pyšní typickou benátskou architekturou. Nocleh.

4. den

Výlet do Skočanské jeskyně (UNESCO). Velký unikátní okruh s rozsáhlým jeskynním systémem vápencových jeskynní. Zahrnuje propadlé závrty, více než 5 km podzemních prostor, jeskyně více než 200 metrů hluboké s mnoha vodopády. Jedná se o jedno z nejvýznamnějších míst na světě ke studiu krasových jevů ve vápenci. Poté návštěva vinného sklípku s degustací vín. Po návratu relax v lázních. Nocleh.

5. den

Prohlídka Postojenské jeskyně – označované jako „Královna mezi světovými jeskyněmi“, je to druhá největší zpřístupněná jeskyně v Evropě. Nechybí jízda ekologickým podzemním vláčkem. Přejezd ke kouzelnému jezeru Bled (plavba na lodích zvané pletny na ostrov ke kostelíku sv. Panny Marie). Krátká zastávka u Bohiňského jezera. Na závěr návštěva sýrárny ve Staré Fužině. Odjezd do ČR.

6. den

Návrat v ranních hodinách.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Slovinsko, nejkrásnější jeskyně a mořské lázně ***
v cenách od 7 350 Kč