Národní parky Chorvatska s pobytem u moře ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko
Strava: Polopenze
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 7 nocí v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a balkonem), 7 polopenzí, výlety uvedené v programu s výjimkou vstupů, dopravu klimatizovaným autobusem, pobytovou taxu, průvodce
Cena nezahrnuje: Komplexní pojištění 300 Kč
Vstupy: 90 EUR
zobrazit 3 termíny
Červen 2017
zobrazit 2 termíny
Červenec 2017
zobrazit 3 termíny
Srpen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Program jednotlivých dní může být průvodkyní s ohledem na počasí pozměněn.

Pokoj na sloučení není možný.
Odjezd bez příplatku z Písku, Vodňan a Českých Budějovic.

Program zájezdu

1. den

Odjezd odpoledne.

2. den

Dopoledne prohlídka Národního parku Plitvická jezera (UNESCO), tvořeného 16 terasovitě položenými jezery propojenými vodním tokem s množstvím vodopádů a peřejí na délce 8 km. Ubytování na Zadarské riviéře (7 nocí). Večeře a nocleh.

3. den

Snídaně. Odpočinek na pláži. Večeře a nocleh.

4. den

Snídaně. Prohlídka starého přístavního města Šibenik, kterému dominují pevnost sv. Anny, katedrála sv. Jakuba, gotické kostely, renesanční radnice a biskupský palác. Přejezd do NP Krka, možnost koupání pod vodopády a ochutnávka místních likérů. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

5. den

Snídaně. Celodenní fakultativní lodní výlet s rybím piknikem na Kornatské ostrovy, zastávka u jezera Telaščica, možnost koupání, procházka k útesům. Navečer návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

6. den

Snídaně. Půldenní výlet do Zadaru a prohlídka historického centra s římskými památkami a rotundou sv. Donáta. Odpoledne volný program. Po večeři návštěva Biogradu s nádhernou promenádou a starými úzkými uličkami. Návrat na nocleh.

7. den

Snídaně. Celodenní výlet do pohoří Velebit - Velká Paklenická soutěska, jeskyně Matina peč, možnost koupání ve Starigradu. Navečer odjezd na ubytování. Večeře a nocleh.

8. den

Snídaně. Odpočinek na pláži. V termínech 16.6. a 25.8. výlet do největšího města chorvatského pobřeží Splitu a historického Trogiru. Večeře a nocleh.

9. den

Snídaně. Odpočinek na pláži. Navečer odjezd do ČR.

10. den

Návrat v ranních hodinách.

 

→ Přejít na 8 termínů dovolené Národní parky Chorvatska s pobytem u moře ***
v cenách od 10 190 Kč do 10 890 Kč