Národní parky a přírodní krásy Chorvatska **

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko
Strava: Polopenze
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 3 noci v penzionu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím), 3 polopeze, dopravu klimatizovaným autobusem, pobytovou taxu, průvodce
Cena nezahrnuje: Komplexní pojištění 180 Kč
zobrazit 1 termín
Květen 2017
zobrazit 1 termín
Září 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Pokoj na sloučení není možný.
Odjezd bez příplatku z Prahy, Písku a Českých Budějovic.

Program zájezdu

1. den

Odjezd v odpoledních hodinách.

2. den

Návštěva Národního parku Paklenica v pohoří Velebit, procházka divokou přírodou kaňonem Velké Paklenice. Prohlídka Zadaru, starobylého města s úžasnou atmosférou na poloostrově obehnaném opevněním. Přejezd na ubytování. Večeře a nocleh.

3. den

Snídaně. Odjezd do Šibeniku, prohlídka historického centra s katedrálou sv. Jakuba z 11. století. Přejezd do Národního parku Krka s proslulými vodopády, kaskádami a jezírky. Procházka u vodopádu Skradinski Buk, kde řeka vytváří terasovité kaskády a na úseku 400 m padá do hloubky 45 metrů, možnost koupání. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

4. den

Snídaně. Návštěva největšího města chorvatského pobřeží Splitu (UNESCO), prohlídka starého města s Diokleciánovým palácem, městským parkem a noblesním pobřežím s promenádami a kavárnami. Přejezd do Trogiru, jehož historické jádro města je na seznamu UNESCO, návštěva starého města obehnaného hradbami s paláci, kostely a měšťanskými domy, katedrálou sv. Vavřince s klenotnicí. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

5. den

Snídaně. Návštěva známého národního parku Plitvická jezera (UNESCO) s jezírky, vodopády a kaskádami, jejichž romantická nádhera nás přenáší do časů našeho dětství do slavných indiánek o Vinnetouovi. NP je tvořen soustavou 16 jezer spojených 90 vodopádovými kaskádami. Odjezd do ČR.

6. den

Návrat v ranních hodinách.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Národní parky a přírodní krásy Chorvatska **
v cenách od 5 990 Kč