Severní Jadran a jeho ostrovy **

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko
Strava: Polopenze
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 6 nocí v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím), 6 polopenzí, dopravu klimatizovaným autobusem, pobytovou taxu, průvodce
Cena nezahrnuje: Komplexní pojištění 270 Kč, výlet na ostrov Cres 400 Kč
Vstupy: 60 EUR
zobrazit 1 termín
Září 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Odjezd bez příplatku z Prahy a Brna.

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve večerních hodinách.

2. den

Prohlídka italského Terstu a zámku Miramare, postaveného na skalních útesech nad mořem a obklopeného nádhernými zahradami. Odjezd na ubytování. Večeře a nocleh.

3. den

Snídaně. Odpočinek na pláži. Večeře a nocleh.

4. den

Snídaně. Okruh po ostrově Krk, největším jaderském ostrově s neokoukanými přírodními scenériemi a malebnými městečky. Prohlídka hlavního města ostrova Krk s trojlodní křesťanskou bazilikou, pitoreskní městečko Vrbenik a turisticky atraktivní Baška s úzkými uličkami a průchody a dlouhou oblázkovou pláží. Zastávka v přímořských lázních Opatija s noblesními lázeňskými domy obklopenými bujnou zelení parků a zahrad s exotickými květinami. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

5. den

Snídaně. Prohlídka jednoho z největších a nejstarších měst na Istrii Puly s překrásným římským amfiteátrem. Návštěva starobylé Rovinje, prohlídka a možnost koupání. Zastávka u vyhlídky nad Limským zálivem a historické městečko Pazin se středověkým hradem nad propastí. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

6. den

Snídaně. Odpočinek na pláži. Možnost fakultativního výletu trajektem na ostrov Cres – tajemné hory a městečka na skalních útesech, historické město Osor, přes most na ostrov Lošinj. Prohlídka malebných městeček Mali Lošinj a Veli Lošinj a koupání v zátoce Čikat. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

7. den

Snídaně. Návštěva Slovinské riviéry. Prohlídka městečka Piran, jednoho z nejkrásnějších na Slovinském pobřeží. Krátký přejezd do noblesní Portorože a cestou zpět na ubytování zastávka v Poreči. Večeře a nocleh.

8. den

Snídaně. Návštěva Postojenských jeskyní. Druhá největší zpřístupněná jeskyně v Evropě s 20 km podzemních chodeb, krápníková výzdoba a jízda podzemním vláčkem. Zastávka v hlavním městě Slovinska Lublani, kterému domunije hrad, z jehož věží je výhled až k Julským Alpám a prohlídka města. Odjezd do ČR.

9. den

Návrat v ranních hodinách.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Severní Jadran a jeho ostrovy **
v cenách od 11 590 Kč