Nejkrásnější italská jezera a zahrady ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Strava: Polopenze
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 2 noci se snídaní v hotelu, (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), dopravu autobusem, průvodce
Cena nezahrnuje: Vstupy: 60 EUR
Komplexní pojištění 120 Kč
zobrazit 1 termín
Květen 2017
zobrazit 1 termín
Září 2017
zobrazit 1 termín
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve večerních hodinách. Noční přejezd.

2. den

Příjezd k jezeru Como do městečka Tremezzo. Návštěva Villy Carlotta – v paláci najdete skvělou sbírku soch. Návštěva jedněch z nejkrásnějších lázní oblasti, středisko Menaggio. Výlet lodí do Bellagia, kouzelně položených na výběžku oddělující Lago di Como od Lago di Lecco, zahrady Villy Melzi. Ubytování. Nocleh.

3. den

Snídaně. Celodenní výlet Lago di Maggiore. Středisko Verbania, návštěva jedinečných zahrad Villy Taranto s rostlinami z celého světa, anglický park s řadou italských prvků – sochami, fontány, terasami, který se řadí mezi nejkrásnější svého druhu na světě. Lázeňské středisko Stresa. Výlet lodí na ostrov Isola Bella – nádherné letní sídlo a zahrada v italském stylu v deseti terasách. Možnost návštěvy rybářského ostrova Isola dei Pescatori a ostrova Isola Madre. Nocleh.

4. den

Snídaně. Přejezd k jezeru Lago di Garda. Lázeňské město Sirmione považovaného za „perlu na jezeře“. Prohlídka středověkého vodního hradu Scaligeri. Masivní pevnost je zcela obklopena vodou a s pevninou ji spojuje padací most. Za hradem narazíte na úzké uličky plné obchůdků, restaurací a cukráren. Na špičce poloostrova pozůstatky římské vily Grotte di Catullo. Individuální volno nebo výlet lodí po jezeře do městečka Malcesine. Po bezpečnostní pauze autobusu odjezd.

5. den

Příjezd v ranních hodinách.

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Nejkrásnější italská jezera a zahrady ***
v cenách od 5 490 Kč